Nowa strona 1    Home     Klub     Stal     Stal II     Kibice     Serwis     Redakcja

Stal Poniatowa - Serwis KibicówWitamy w Serwisie Kibiców Stali Poniatowa stalowcy.COM

W sieci jestesmy od 2005 roku bedac tym samym najdluzej funkcjonujacym serwisem Stali. stalowcy.COM to strona od kibiców dla kibiców. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji na temat wszystkich sekcji pilkarskich Stali oraz dowiesz sie wiecej odnosnie ruchu kibicowskiego w Poniatowej.
Zapraszamy do lektury i zyczymy milo spedzonego czasu.

polecamy


polecamy


Znów za mocni dla Gościeradowa!
STAL II
W spotkaniu które odbyło się dziś w Gościeradowie, rezerwy Stali pod wodzą trenera Damiana Kwietnia pokonały miejscowy GKS, w stosunku 1:2. Wynik meczu nie odzwierciedla jednak przewagi jaką Nasza drużyna posiadała nad rywalami. Zamierzeniem tego sparingu, było bowiem sprawdzenie przez trenera Kwietnia kilku wariantów ustawienia, co też miało miejsce.

Stalowcy już po około kwadransie gry prowadzili z beniaminkiem ligi okręgowej. Rzut wolny z około 17 metrów skutecznie wykorzystał Damian Miazga i przy niewielkiej "pomocy" bramkarza wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą, skutecznie wykorzystując rzut karny.
Decydującą o losach spotkania bramkę strzelił Jarosław Wyroślak, dobijając piłkę po strzale Konrada Wojewódki. W końcówce piłkarze Gościeradowa osiągneli przewage ale spowodowane było to licznymi zmianami jakich w tym okresie gry dokonał trener Kwiecień, jednak i tak nie potrafili pokonać bramkarza Stali, Kamila Królikowskiego który pod koniec spotkania popisał się kilkoma udanymi paradami.
Podsumowując, to piłkarze Stali prowadzili grę, stworzyli wiele dogodnych sytuacji w przeciwieństwie do przeciwnika który oddał tylko kilka strzałów na bramke.
Po meczu kibice oglądający ten mecz składali oferty transferowe piłkarzom Stali... tak bardzo podobała się gra Stalowców na boisku w Gościeradowie ;-)

GKS Gościeradów - Stal II 1:2 (1:1)
Bramki dla Stali:
Damian Miazga
Jarosław Wyroślak

Następny sparing Nasi rezerwiści rozegrają z Motorem II Lublin w sobote o godzinie 11, na stadionie Motoru.

redkacja stalowcy.info
(FM)
· dnia August 08 2007 10:30:17 · Drukuj

2,104,045 Unikalnych wizyt
   Powered by PHP-Fusion copyright Š 2002 - 2008 by Nick Jones.
    Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.