Nowa strona 1    Home     Klub     Stal     Stal II     Kibice     Serwis     Redakcja

W sieci jestesmy od 2005 roku bedac tym samym najdluzej funkcjonujacym serwisem Stali. stalowcy.COM to strona od kibiców dla kibiców. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji na temat wszystkich sekcji pilkarskich Stali oraz dowiesz sie wiecej odnosnie ruchu kibicowskiego w Poniatowej.

polecamy

Orlęta odprawione z kwitkiem. Stal 2:0 Orlęta
Mecze Sezon 2007/2008
ZDJĘCIA Z MECZU W GALERII.
Po ciężkim i wyrównanym meczu Nasza Stal pokonała na własnym boisku Orlęta Łuków 2:0.
Ponieważ wszyscy redaktorzy znajdowali się na tym spotkaniu postanowiliśmy wejść w porozumienie z serwisem klubu Orląt orlęta.lukow.pl i właśnie im przekazywać relację LIVE
.

W związku z tym teraz zamieszczamy w naszym serwisie krótką retransmisję z meczu Stal - Orlęta.

I połowa:
1min. - Młodzi kibice Stali palą szalik Legii
11min. - Niecelny strzał w stronę bramki Orląt w wykonaniu Łukasza Gizy
Spotkanie wyrównane z obu stron.
20min. - Akcja "sam na sam" Batłomieja Mazurka z bramkarzem Orląt. Niestety strzał niecelny
26min. - W ostatnim momencie bramkarz Stali, Kamil Styżej wyjmuje na wysokości linii bramkowej piłkę, która wcześniej odbiła się od słupka Stali.
35min. - Żółta kartka dla zawodnika Orląt Dariusza Solnicy
40min. - Kolejna żółta kartka dla Orląt. Tym razem ukarany zostaje Dziewulski
41min. - Strzał w światło bramki Orląt. Niestety obroniony
43min. - Kolejny strzał Stali. Także i tym razem niecelny
45min. - Żółta kartka dla Bartłomieja Mazurka za kłótnię z sędzią głównym
Koniec I połowy wynik meczu 0:0

II połowa:
50min. - Strzał Stalowców do bramki Orląt
51min. - Czerwoną kartkę (dwie żółte) dostaje zawodnik Orląt Dziewulski. Orlęta grają w 10
II połowa o wiele lepsza w wykonaniu Stalowców.
76min. - Sebastian Marzec zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu po piękym dośrodkowaniu Tomasza Wójcika.
83min. - Żółtą kartką zostaje upomniany czarnoskóry zawodnik Orląt ......
86min. - Drugą bramkę dla Stali w tym spotkaniu zdobywa Jarosław Wyroślak po dośrodkowaniu Sebastiana Marca
92min.- KONIEC SPOTKANIA. STAL ODPRAWIA Z KWITKIEM ŁUKOWSKIE ORLĘTA.

Trzeba przyznać, że Orlęta zawiesiły wysoko poprzeczkę Stalowcom w tym spotkaniu. Cieszy ta wygrana podwójnie. Po pierwsze Stal umocniła się na pozycji lidera. Po drugie Stalowcy przerwali złą passę remisowych spotkań.
Miejmy nadzieję, że tak już zostanie do końca.