Nowa strona 1    Home     Klub     Stal     Stal II     Kibice     Serwis     Redakcja

W sieci jestesmy od 2005 roku bedac tym samym najdluzej funkcjonujacym serwisem Stali. stalowcy.COM to strona od kibiców dla kibiców. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji na temat wszystkich sekcji pilkarskich Stali oraz dowiesz sie wiecej odnosnie ruchu kibicowskiego w Poniatowej.

polecamy

polecamy

Wygrana rezerw w Trzebieszy
STAL II
Nasze Rezerwy pokonały na wyjeździe Pogoń Trzebieszę 2:3. Wynik do przerwy 2:1 dla gospodarzy.
Początek meczu z Trzebieszą , to typowo piłkarskie szachy , zarówno jedna jak i druga drużyna nieudolnie próbowała dostać się w pole karne przeciwnika , oraz przyzwyczajali się do nietypowej murawy ( mecz odbył się na prośbę zarządu Stali na boisku
w Trzebieszy ) . Po kilkunastu minutach na boisku zaczeli przeważać "Stalowcy" , lecz ich ataki były nieskuteczne , co zemściło się , po szybkiej kontrze piłke dostaje napastnik Pogoni i z ostrego kąta mocnym uderzeniem pokonuje bramkarza Stali . Po stracie bramki "Stalowcy" uporządkowali gre i coraz częściej atakowali bramkę Pogoni , piłkę na prawej stronie boiska dostaje Karol Czajka i mocnym strzałem zdobywa bramkę (piłka po drodze odbija się od poprzeczki) . Zawodnicy Stali poszli za ciosem i po kilku minutach było już 2:1 , bramkę po przelobowaniu bramkarza zdobywa Michał Czarnecki . Po tej bramce Stalowcy trochę odpuścili ataki , co mogło być zgubne ponieważ w polu karnym faulowany był jeden z zawodników Pogoni a sędzia wskazał na wapno . Lecz bramkarz Stali - Kamil Królikowski nie dał się pokonać wykonawcy "11" . W drugiej połowie po obejżeniu drugiej żółtej kartki boisko opuszcza Patryk Niezbecki , co dało sygnał do ataków dla Pogoni , mieli kilka sytuacji lecz nieskutecznie atakowali bramkę Stali . Około 80 minuty świetną okazje miał Jarosław Wyroślak , wychodząc na pozycje sam na sam z bramkarzem , lecz młody bramkarz Pogoni świetnie go wyczekał i zwinął mu piłkę spod nóg . w 83 minucie meczu , Trzebiesza wykonywała rzut wolny , po mocnym strzale i rykoszecie od mury , Stal traci bramkę na 2:2 . Kiedy wszyscy myśleli że mecz zakończy się remisem Stalowcy przycisneli , co się opłaciło , kontratak Stal wychodzi 2 na 2 , lecz zawodnicy wybijają zawodnika z piłką prawie na narożnik boiska , lecz na nic to się zdaje podanie Michała Czrneckiego , zawodnicy Pogoni nieskutecznie próbują złapać na spalonego Jarosława Wyroślaka , a ten z najbliższej odległości zdobywa zwycięską bramkę . Pod koniec spotkania zawodnicy Pogoni mieli znakomitą okazje do wyrównania , lecz świetną interwencją na lini bramkowej popisuje się Kamil Żebczyński .

Skład Stali : Królikowski - Niedźwiadek , Leptuch , Świątek , Jackowski ,Czajka ,Miazga , Niezbecki , Wojewódka ( 85' Żebczyński) Czarnecki , Chruściński (45'Wyroślak)

To zwycięstwo pozwoliło utrzymać czwarte miejsce w tabeli po rundzie jesiennej , miejmy nadzieje że dobrze przepracowany okres zimowy pozwoli na poprawienie pozycji w tabeli na wiosne i zajęcie jak najwyższego miejsca . W imieniu wszystkich zawodników drugiej drużyny chciałbym bardzo podziękować anonimowemu sponsorowi , który zafundował małe co nieco za wysiłek który w mecz włożyli zawopdnicy Stali . Ten mecz był ostatnim meczem w którym zawodnicy Stali II grali za darmo , ponieważ zarząd Stali znalazł fundusze i od następnej rundy będą wypłacane skromne bo skromne , lecz ważne wynagrodzenia dla młodych zawodników z Poniatowej ..,