Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

A klasa: KS Drzewce kolejnym rywalem „dwójki”

Autor: Nikodem Dyzma dnia sobota, 22 Październik 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2011/12, STAL II

Drużyna prowadzona przez… Andrzeja Nowaczka, trenera pierwszej drużyny poniatowskiej Stali, będzie rywalem drugiej drużyny Stali w najbliższą niedzielę. Niestety trener nie będzie mógł wspierać swoich podopiecznych gdyż będzie prowadził Stal w meczu w Rykach.

KS Drzewce występowały w grupie Lublin II klasy A lecz przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu Klub został przeniesiony do innej grupy. Teraz wszystko jest po staremu i w niedzielę dojdzie do spotkania Stali II z obecnie dziesiątą drużyną w lidze.

Dotychczas obie drużyny spotkały się czterokrotnie. W sezonie 2008/09 w Poniatowej padł wynik 1:1, a w wiosennym rewanżu lepsi byli gospodarze wygrywając 4:3. W kolejnym sezonie lepsi dwukrotnie okazali się podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego wygrywając 4:1 w Poniatowej i 11:0 w spotkaniu wyjazdowym. Do tej chwili jest to najwyższe zwycięstwo drugiej drużyny od kiedy powstała w 2006 roku.

Obecnie Stal II z czternastoma punktami zajmuje ósme miejsce w tabeli z bilansem bramkowym 27:15. KS Drzewce mają o trzy oczka mniej i bilans jedenaście bramek strzelonych i dwanaście straconych.

 

Stal II Poniatowa – KS Drzewce

niedziela, godz. 14:30

Wstęp wolny. Zapraszamy!

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
A klasa: KS Drzewce kolejnym rywalem "dwójki", 6.4 out of 10 based on 5 ratings

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS