Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

A klasa: KS Góra Puławska kolejną przeszkodą do podium

Autor: Nikodem Dyzma dnia piątek, 15 Kwiecień 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL II

Po dwóch meczach rozegranych na własnym boisku z drużynami z drugiej części tabeli Stal II rozegra serię spotkań z rywalami, którzy w mniejszym lub większym stopniu wciąż walczą o wygranie ligi. Pierwszy sprawdzian odbędzie się w najbliższą niedzielę, a rywalem będzie spadkowicz z okręgówki, KS Góra Puławska.

W obecnych rozgrywkach obie drużyny spotykały się już dwukrotnie. Na inaugurację sezonu w ramach Pucharu Polski  żółto-niebiescy pewnie ograli rywali 3:0. Miesiąc później już w meczu ligowym po bardzo dobrym widowisku drużyny podzieliły się punktami, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

W chwili obecnej KS Góra Puławska z dorobkiem dwudziestu siedmiu punktów zajmuje ex aequo drugie miejsce w tabeli. A wiosną w dwóch rozegranych kolejkach bez większych kłopotów ograła Bobry Karczmiska (6:2) oraz Poraj Kraczewice (3:1). Najlepszym strzelcem drużyny pomarańczowo-czarnych jest obecny lider klasyfikacji strzelców Paweł Czekaj. Snajper z KS Góra również w spotkaniu jesiennym w Poniatowej wpisał się na listę strzelców. Po trzynastu kolejkach licznik jego trafień zatrzymał się na 22! Dla porównania najskuteczniejszy w szeregach Stali II, Łukasz Długosz ma na koncie pięć trafień.

Podopieczni trenera Kamińskiego tracą do najbliższego rywala pięć oczek, a do drużyn będących w tabeli bezpośrednio przed Stalą, Wilki oraz Orły, tylko jeden punkt. Liderem jest, kolejny rywal Stali, Hetman Gołąb.

KS Góra Puławska – Stal II Poniatowa

niedziela, godz. 14:00

Zapraszamy!

źródło: własne, powislak-konskowola.pl

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
A klasa: KS Góra Puławska kolejną przeszkodą do podium, 8.2 out of 10 based on 5 ratings

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS