Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

A klasa: Na koniec z Żyrzyniakiem

Autor: Nikodem Dyzma dnia czwartek, 4 Listopad 2010
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL II

Żyrzyniak ŻyrzynPodopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego maja do wyrównania porachunki z najbliższym rywalem którym będzie Żyrzyniak z Żyrzyna. W zeszłym sezonie bowiem Żyrzyniak był jedyną drużyną w lidze z którą Stal II nie ugrała nawet punktu. W obu spotkaniach lepsi byli rywale. Bolesna była zwłaszcza porażka w przedostatniej kolejce kiedy to przegrywając spotkanie Stal II ostatecznie straciła szanse na zajęcie drugiej lokaty.

Obecnie poniatowskie rezerwy zajmują piąte miejsce w tabeli. Jednak strata do drużyn znajdujących się bezpośrednio przed Stalą jest minimalna. Co więcej czwarta obecnie KS Góra Puławska (18 punktów) podejmować będzie trzecie Orły Kazimierz Dolny (19 punktów). W przypadku wygrania meczu z Żyrzyniakiem Stal inkasując trzy oczka wyprzedzi drużynę która przegra w Górze. Zaś zwycięstwo Stali i remis w starciu Góry z Orłami da żółto-niebieskim trzecie miejsce po rundzie jesiennej. Jest jednak jeden ważny warunek: Stal II musi wygrać z Żyrzyniakiem.

A rywal jak już wspomniałem niewygodny. Podobnie jak Stal II w obecnych rozgrywkach zielono-czarni inkasują punkty w meczach wyjazdowych. Na własnym boisku Żyrzyniak zdobył dwa punkty w pięciu meczach. Na wyjazdach natomiast nie znalazł pogromcy odnosząc trzy zwycięstwa oraz dwukrotnie dzieląc się punktami z rywalem.

W ostatniej kolejce Żyrzyniak zremisował u siebie z Draco Kowala, 1:1.

Jak pamiętamy Stal II wygrała u siebie mecz „wyjazdowy” z Bobramki Karczmiska. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Starcie Stali z Żyrzyniakiem odbędzie się w sobotę o godz. 13:00 na boisku głównym w Poniatowej. Zapraszamy

Stal II Poniatowa – Żyrzyniak Żyrzyn

sobota, godz. 13:00

Zapraszamy. Wstęp wolny.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS