Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

A klasa: Stal po raz trzeci powalczy z liderem

Autor: Forza Milan dnia czwartek, 7 Październik 2010
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL II

Kiedy miesiąc temu Stal II podejmowała u siebie KS Górę Puławską, wówczas spadkowicz z okręgówki liderował rozgrywkom. Tydzień po tamtym spotkaniu Stal wyjechała do Gołębia na mecz z Hetmanem, który dzięki stracie punktów Góry w Poniatowej zajmował pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

W najbliższą sobotę do Poniatowej „zjedzie” Powiślak Końskowola, drużyna która w rzeczywistości zajmuje drugie miejsce w tabeli ustępując Hetmanowi gorszym bilansem bramek. Jednak Powiślak to jedyna drużyna w klasie A: grupa Lublin II, która tak na prawdę nie straciła jeszcze punktów w obecnych rozgrywkach. Sześć meczów i sześć zwycięstw. Taki sam bilans posiada Hetman Gołąb ale jak pamiętamy Stal ograła Hetmana po czym punkty przyznano drużynie z Gołębia.

Powiślak w dwóch ostatnich meczach ugrał bardzo cenne sześć punktów wygrywając 0:1 na boisku w Górze Puławskiej oraz 2:1 na własnym obiekcie z Wilkami Wilków, które tydzień wcześniej ograły w Poniatowej Stal II.

W poprzednim sezonie w spotkaniach między Stalą, a Powiślakiem wygrywali gospodarze. W Poniatowej mecz zakończył się wynikiem 4:3, a w Końskowoli 2:1.

Jednak w przerwie wakacyjnej drużyna Powiślaka pozyskała wielu niezłych piłkarzy dzięki czemu może walczyć o wygranie ligi, a których będziemy mogli obejrzeć już w najbliższa sobotę w Poniatowej.

Stal II Poniatowa – Powiślak Końskowola

sobota, godz. 15:00

Zapraszamy. Wstęp jak zawsze za free.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS