Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Arcyważna wygrana w Tyszowcach. Czy po wygranej rezerw Podlasia to już koniec IV ligi dla Stali?

Autor: GTW dnia niedziela, 10 Czerwiec 2012
Kategoria: sezon 2011/12, STAL

Huczwa TyszowceW dniu dzisiejszym poniatowska Stal pokonała w Tyszowcach miejscową Huczwę. Dwie bramki na wagę trzech punktów zdobył Paweł Wieczorek. Niestety po sobotniej wygranej rezerw Podlasia Biała Podlaska nasz zespół zostaje zdegradowany do Ligi Okręgowej. Nie mówimy jednak ostatniego słowa, na ostateczne sądy wstrzymujemy się do momentu kiedy wszystko już będzie jasne. Skąd jeszcze nadzieja, że jest szansa na uniknięcie spadku? Wśród kibiców i sieci krążą pogłoski o różnych problemach kilku klubów. Nie życzymy jednak nikomu źle, pewne jest, że sportowo nasz zespół nie utrzymał się w lidze a  zarząd Stali nie spełnił swojej obietnicy danej w tym sezonie, nie spełniły jej też poprzednie zarządy od momentu spadku z II ligi, kiedy to zapewniano nas, że spadek tylko może pomóc poniatowskiej piłce.

Do końca sezonu pozostały jeszcze dwa spotkania niezwykle ważne ponieważ krasnostawski Start nadal depcze Stali po piętach. Ważne jest aby w tych dwóch ostatnich spotkaniach odnieść pewne zwycięstwa w co mocno wierzymy!

Czekamy na ostateczne rozstrzygnięcia.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (6 votes cast)
Arcyważna wygrana w Tyszowcach. Czy po wygranej rezerw Podlasia to już koniec IV ligi dla Stali?, 7.7 out of 10 based on 6 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS