Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Bardzo dobry występ Dawida Dudy w barwach Młodej Legii

Autor: GTW dnia środa, 11 Maj 2011
Kategoria: Prasa, sezon 2010/11

Dawid Duda w akcji (fot. legionisci.com)Młoda Legia Warszawa sprawiła dziś sporą niespodziankę eliminując z rozgrywek Pucharu Polski trzecioligową Broń Radom. W spotkaniu tym z bardzo dobrej strony zaprezentował się wychowanek poniatowskiej Stali Dawid Duda (na zdjęciu), który potężnym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko zdobył jedną z bramek dla swojej drużyny.

Spotkanie zakończyło się wygraną warszawskiego zespołu 4:1. W zwycięskiej drużynie poza Dudą wystąpili też inni reprezentanci naszego regionu. Pełne dziewięćdziesiąt minut na murawie występował Kacper Starek. Po jednej połowie zaliczyli Mateusz Pogonowski oraz Michał Kopczyński.

Źródło: LubGol.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)
Bardzo dobry występ Dawida Dudy w barwach Młodej Legii, 8.0 out of 10 based on 5 ratings