Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Blamaż w Bełżycach

Autor: GTW dnia piątek, 11 Listopad 2011
Kategoria: sezon 2011/12, STAL

Unia BełżyceW dniu dzisiejszym swoje wyjazdowe spotkanie przegrała poniatowska Stal ulegając w Bełżycach miejscowej Unii aż 5:0. Po ostatnim wygranym spotkaniu w Poniatowej kibice liczyli na coś więcej zwłaszcza, że bełżycki zespół niczym specjalnym w tej rundzie nie zabłysnął i do tej pory znajdował się w ligowej tabeli za Stalą. Po tej porażce zapewne nastąpi zmiana pozycji a Stal zakończy rundę jesienną na przedostatnim miejscu.

Najprawdopodobniej w związku z ładną pogodą LZPN zadecyduje o rozegraniu jednej lub więcej kolejek z rundy jesiennej. Kibice w Poniatowej z pewnością woleliby już aby ta runda zakończyła się jak najszybciej.

Rundę jesienną z całą pewnością należy zaliczyć do jednej z najtragiczniejszych w całej historii klubu. Patrząc wstecz na piłkarską jesień śmiało stwierdzamy, że nie można szukać jednego winnego tego stanu rzeczy. Liczymy, że wraz z nadejściem wiosny zarząd klubu podejmie stosowne kroki transferowe, trener Andrzej Nowaczek przygotuje zimą zespół na 100% możliwości a samych zawodników tchnie duch walki do ostatniego gwizdka  i wiarę w zwycięstwo – wtedy możemy być pewni, że NASZA STAL odrodzi się!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/10 (12 votes cast)
Blamaż w Bełżycach, 3.3 out of 10 based on 12 ratings

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS