Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Ciężka przeprawa żółto-niebieskich

Autor: Nikodem Dyzma dnia piątek, 8 Kwiecień 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL

Klub Sportowy Siarka TarnobrzegTarnobrzeska Siarka będzie niedzielnym rywalem Stali w dziewiętnastej kolejce III ligi. Skoro Siarka to z pewnością o punkty łatwo nie będzie. Zielono-czarno-żółci mając w dorobku 34 punkty zajmują w tabeli trzecie miejsce ustępując jedynie Wiśle i Izolatorowi.

Wiosną Siarka przegrała 2:5 w Puławach z Wisłą, później zanotowała 3 „darmowe” punkty za walkower z Olender, a w miniony weekend wygrała 3:0 Podlasiem.

Piłkarze z Tarnobrzega, najwięcej bo, aż 42 razy pokonywali w tym sezonie bramkarzy rywali tracąc w tym czasie 19 goli. Na własnym terenie odnieśli osiem zwycięstw w dziewięciu spotkaniach strzelając 30 goli i tracąc 4. O sile Siarki na ich terenie przekonała się Stal ulegając jesienią 5:1.

Jest jednak jedna słaba strona drużyny Siarki… mecze wyjazdowe. Na obcych boiskach Siarka ugrała niewiele więcej punktów jak Stal. Miejmy nadzieję, że drużyna prowadzona przez Tomasza Jasika będzie potrafiła wykorzystać słabość Siarki w meczach wyjazdowych.

Zawodnikiem na którego szczególną uwagę muszą zwrócić Stalowcy jest Tomasz Walat. Snajper Siarki z trzynastoma bramkami na koncie jest v-ce liderem strzelców III ligi.

 

Stal Poniatowa – Siarka Tarnobrzeg

niedziela, godz. 14:00

Zapraszamy!

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Ciężka przeprawa żółto-niebieskich, 8.2 out of 10 based on 5 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS