Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Czas rewanży – na początek Podlasie

Autor: Forza Milan dnia czwartek, 17 Marzec 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL

Miejski Klub Sportowy Podlasie Biała PodlaskaBez zimowej rewolucji w kadrze drużyna poniatowskiej Stali przystąpi do rundy wiosennej w której to walczyć będzie o trzecioligowy byt. Wszyscy w Poniatowej mamy nadzieję, iż nie będzie to walka z wiatrakami, a obchody 60-cio lecia założenia Klubu będą rzeczywistym powodem do świętowania.

Rewolty w składzie nie było. Zmienił się za to sternik drużyny oraz władze klubowe. Tomasz Jasik prowadził już Stal w ostatnich meczach jesieni, a następnie przeprowadził zespół przez cały okres przygotowawczy. Należy mieć więc nadzieję, że młody, grający trener żółto-niebieskich dobrze przygotował drużynę, która myśląc o utrzymaniu się w lidze musi być przysłowiowymi „rycerzami” wiosny, a punkty zacznie zdobywać już od najbliższej niedzieli. Należy podkreślić tutaj słowo punkty gdyż jakakolwiek strata punktów narazi nas na powiększenie strat do bezpiecznej strefy niezagrożonej spadkiem co w konsekwencji może okazać się nie do odrobienia.

Nasz najbliższy rywal, Podlasie Biała Podlaska, to obecnie szósta „siła” w III lidze. Podlasie jesienią ograło Stal 1:0. Przez całą rundę prezentowało równy poziom i próżno mówić, że ich słabą stroną jest najmniejsza liczba strzelonych goli z całej czołówki ligi (16 trafień przy np. 34 sąsiadującej Siarki) jeżeli Stal w takiej samej liczbie spotkań potrafiła pokonać bramkarzy rywali zaledwie 10 razy.

Bez wątpienia Stal faworytem w niedziele nie będzie lecz o ile runda to 15 spotkań i aż 45 „oczek” do zdobycia to najbliższe spotkanie w dużej mierze pokaże nam wszystkim w którym miejscu jest Stal.

.

Stal Poniatowa – Podlasie Biała Podlaska

niedziela, godz. 12:00

Zapraszamy!

 

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (6 votes cast)
Czas rewanży - na początek Podlasie, 7.0 out of 10 based on 6 ratings

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS