Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Czas testów i przygotowań

Autor: Forza Milan dnia niedziela, 22 Lipiec 2012
Kategoria: Artykuł, sezon 2012/13, Sparingi, STAL

Zarząd StaliPewna już występów w czwartej lidze poniatowska Stal rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Za sterami bez zmian. Drużynę od początku sezonu prowadzić będzie trener Henryk Kamiński. Do składu po rocznym rozbracie ze Stalą wrócił Jarosław Wyroślak… i już w pierwszych sparingach, o których za chwilę, kilka razy wpisał się na listę strzelców.

Z Klubem najprawdopodobniej pożegnają się Adam Mróz i Paweł Wieczorek. Jak do tej pory w sparingach widoczny jest Sebastian Dziosa i wygląda na to, że będzie bronił żółto-niebieskich barw również w najbliższym sezonie.

W bramce Stali testowany jest nowy-stary golkiper Daniel Piłat, który po odejściu ze Stali bronił barw Draco Kowala, a ostatnio Vikinga Leśniczówka.

Po za tym dotychczasowa kadra opiera się na wychowankach, tych samych którzy stanowili trzon zespołu w minionym sezonie. Ci sami ale już mądrzejsi i bardziej doświadczeni o ten jeden sezon… bardzo ciężki sezon w którym doświadczyli m.in. największej porażki w całej historii poniatowskiej drużyny.

Bagaż doświadczeń plus kilka wzmocnień i zespół przystąpił do przygotowań.

Pierwszy sparing poniatowianie rozegrali z Hetmanem Gołąb. Pierwotnie rywalem miał być Alit Ożarów ale w ostatniej chwili zespół wycofał się z rozegrania meczu. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Stali 7:2.

W ostatnią środę również w Poniatowej Stal mierzyła się z beniaminkiem „okręgówki” Powiślakiem Końskowola. Mecz zakończył się remisem po dwa. Bramki strzelali Paweł Pikuła oraz Jarosław Wyroślak.

W dniu wczorajszym w Poniatowej odbył się mecz na który już od dawna czekali kibice, a który był tylko przedsmakiem tego co na serio wydarzy się jesienią. Stal gościła odwiecznego rywala zza miedzy, Opolanina Opole Lubelskie. W barwach biało-niebieskich występują m.in. Konrad Gołębiowski i Grzegorz Olchawski, którzy przez wiele lat stanowili o sile poniatowskiej Stali. Mecz toczony był w nie złym tempie, a po dwóch trafieniach „Jurka” i jednym Sebastiana Węgorowskiego Stal wygrała 3:1.

 

 

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.8/10 (10 votes cast)
Czas testów i przygotowań, 8.8 out of 10 based on 10 ratings

Tagi: , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS