Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Decyzje na temat przyszłości klubu po wyborach samorządowych

Autor: GTW dnia niedziela, 14 Listopad 2010
Kategoria: Prasa, STAL

Zarząd Stali– Najważniejsze decyzje na temat przyszłości klubu podejmiemy po wyborach samorządowych. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to będziemy chcieli porządnie wzmocnić tą drużynę i uratować się przed spadkiem. Czy trenerem nadal pozostanie Tomasz Jasik? Ciężko powiedzieć, wszystko wyjaśni się w najbliższych tygodniach.

Większość zawodników ma jednak wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów – twierdzi prezes Wiesław Olchawski. I wygląda na to, że wielu piłkarzy nie ma już zamiaru wracać do Poniatowej. – Oficjalnie podziękowano wszystkim graczom, jedynie kilku może liczyć na dalszą grę w barwach Stali. Ja, jeżeli znajdę pracę poza piłką to będę chciał grać w Lubliniance – mówi Mateusz Chmielnicki.

Nie trudno wskazać zawodników, którzy powinni na wiosnę stanowić o sile „żółto-niebieskich”. Karol Kurzępa był pewnym punktem zespołu, a sporo dobrych momentów mieli też: Jarosław Walęciuk, Damian Farotimi, Karol Strug i Tomasz Ryczek. Na pewno przydałby się również doświadczony Grzegorz Olchawski o ile zdoła w pełni wyleczyć kontuzję.

Źródło: Dziennik Wschodni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Decyzje na temat przyszłości klubu po wyborach samorządowych, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Tagi: , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS