Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

„Do Tomaszowa po zwycięstwo”

Autor: Nikodem Dyzma dnia piątek, 17 Wrzesień 2010
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11

Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Tomaszów Lubelski„Do Tomaszowa po zwycięstwo” zapowiadało pół żartem, pół serio kilku zawodników z kadry pierwszego zespołu spędzających wolny czas na treningu Stali II.

Czemu nie? Przecież wiosną się udało i po bramce Marcina Nowaka Stal ograła w Tomaszowie Lubelskim gospodarzy 0:1. W bieżących rozgrywkach Tomasovia nie błyszczy na własnym boisku. W czterech rozegranych spotkaniach zespół z ósmego miejsca w tabeli zgromadził cztery punkciki plus pięć przywiezionych z obcych boisk.

Do tego dochodzą dwa mecze przegrane. Oba na własnym boisku. Pogromcami okazały się Wisła Puławy, a także Olender Sól. Były to dwa ostatnie mecze jakie Tomasovia zagrała w Tomaszowie. Miejmy nadzieję, że tym razem powiedzenie „Do trzech razy sztuka” nie wejdzie w życie i gospodarze sobotniego spotkania nie przełamią się w spotkaniu z żółto-niebieskimi.

Piłkarzem na którego szczególną uwagę powinni zwrócić poniatowscy defensorzy jest Łukasz Chwała. Obrońca niebiesko-białych aż trzykrotnie wpisywał się  na listę strzelców w ostatnich czterech spotkaniach.

Statystyka ta jednak nie świadczy najlepiej o napastnikach z Tomaszowa, których wyręczać musi obrońca. Niemal identyczna sytuacja miała miejsce rok temu w Poniatowej, kiedy swoimi bramkami trzy punkty dawał nam Dominik Pietras.

W związku z rekonstrukcją bitwy pod Tomaszowem Lubelskim z września 1939 roku, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w Tomaszowie, spotkanie pomiędzy Tomasovią a Stalą, pierwotnie zaplanowane właśnie na niedzielę odbędzie się dzień wcześniej czyli w sobotę 18 września.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Poniatowa

sobota, godz. 16:00

źródło: własne, www.tomasovia.tomaszow.info

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS