Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Dwa spotkania reprezentacji dziewcząt z Lubelskiego i Świętokrzyskiego ZPN

Autor: GTW dnia wtorek, 3 Maj 2011
Kategoria: LZPN / Podkarpacki ZPN, sezon 2010/11

Spotkania reprezentacji dziewcząt z LZPN i SZPNW dniu dzisiejszym na stadionie w Poniatowej miały miejsce dwa spotkania dziewcząt (młodszych i starszych) reprezentujących Lubelski i Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Ku zdziwieniu wielu zgromadzonych kibiców poziom prezentowany przez młode zawodniczki stał na bardzo wysokim poziomie a wykopy piłek młodych bramkarek poza linię połowy boiska mogłyby zainspirować co poniektórych zawodników Stali.

Niestety w obu spotkaniach nie obyło się bez kontuzji. Mamy jednak nadzieję, że żadna z dziewcząt nie ucierpiała poważniej.

Cieszymy się, że to właśnie w Poniatowej mieliśmy okazję podziwiać grę młodych dziewcząt reprezentacji lubelskiego i świętokrzyskiego ZPN. Być może zainspirują one do utworzenia w Poniatowej sekcji piłkarskiej dziewcząt. Poniżej znajdują się linki do galerii zdjęć z obu spotkań.

UWAGA! Przypominamy, że podczas oglądania zdjęć może wystąpić problem z połączeniem się z bazą danych. Gdy ukaże się nam „biała strona z krótką informacją” należy odświeżać stronę do skutku (F5 lub Ctrl + F5). Za utrudnienia przepraszamy.

 

Zdjęcia z meczu dziewcząt „starszych” Lubelski ZPN – Świętokrzyski ZPN

Zdjęcia z meczu dziewcząt „młodszych” Lubelski ZPN – Świętokrzyski ZPN

 

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Dwa spotkania reprezentacji dziewcząt z Lubelskiego i Świętokrzyskiego ZPN, 10.0 out of 10 based on 6 ratings

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS