Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

„Dwójka” remisuje w Wilkowie

Autor: Forza Milan dnia niedziela, 8 Maj 2011
Kategoria: sezon 2010/11, STAL II

Siedem bramek jak Stal II zdobyła na wiosnę strzeliło siedmiu różnych zawodników. Z jednej strony to jest właśnie siła drużyny trenera Wojciecha Kamińskiego bo ciężar gry rozłożony jest na wszystkie formacje. Z drugiej jednak strony widoczny jest brak napastnika, typowego łowcy goli, który m.in. w meczu z Wilkami wykorzystał by mnóstwo okazji jakie w pierwszej połowie wypracowali sobie Stalowcy.

Pierwsza część gry to przytłaczająca dominacja żółto-niebieskich. Gospodarze w zasadzie wypracowali sobie tylko jedną sytuację strzelecką z której obronną ręką wyszedł Patryk Zakrzewski. Inicjatywa od pierwszej minuty leżała po stronie Stali. Mimo dużej liczby dogodnych sytuacji do zdobycia bramki tylko raz golkiper Wilków wyciągał piłkę z siatki. W 27 minucie gry mocno w pole karne dośrodkował Norbert Frączek, a zamykający akcję Damian Pluta uderzeniem z półwoleja wyprowadził Stal na prowadzenie.

Druga połowa była już bardziej wyrównana. W 55 minucie błąd popełniają stoperzy Stali i gospodarze doprowadzili do wyrównania. Był to pierwszy tak poważny błąd poniatowskiej pary stoperów tej wiosny.

Zarówno Stal jak i Wilki miały swoje okazje. Stal niemal za wszelką cenę próbowała zgarnąć całą pulę i strzelić drugiego gola. Dzięki temu swoje okazje mieli także jednak Wilki. W jednej i w drugiej drużynie szwankowała jednak skuteczność.

W ligowej tabeli Stal nadaj zajmuje piąte miejsce, mając punkt przewagi nad szóstą Górą Puławską (w weekend remis w Końskowoli) oraz punkt straty do Wilków, a także trzy punkty straty do najniższego stopnia podium które w tej chwili zajmują Orły Kazimierz Dolny (w ostatniej kolejce pokonali 0:3 Garbarnię w Kurowie).

Wilki Wilków – Stal II Poniatowa 1:1 (0:1)