STRONA GŁÓWNA
Forum Kibiców Stali Poniatowa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
NASZA-KLASA
Autor Wiadomość
GTW 
Administrator
Jozin

Wysłany: 2008-12-09, 09:21   NASZA-KLASA

Nasza-klasa przed sądem. Będzie odszkodowanie za fałszywy profil?

Przeprosin i 50 tys. zł zadośćuczynienia żąda od portalu Nasza-klasa.pl pan Andrzej spod Szczecina. W czerwcu ktoś założył mu fałszywy profil i wysyłał z niego obraźliwe maile do setek osób. Proces rusza w przyszłym tygodniu - czytamy w "Metrze".
Wszystko było prawdziwe: imię pana Andrzeja, jego nazwisko, adres, numer telefonu, a nawet zdjęcie z imprezy sylwestrowej z lat 90. Autor podróbki dodał jeszcze komentarze, np. "Jestem Żydem i jestem z tego dumny".

Pan Andrzej ma niewielki biznes na Pomorzu. Nie zakładał konta na Naszej-klasie. - Tymczasem w czerwcu na ulicy zaczęli mnie zaczepiać znajomi. Mówili, że dostają ode mnie dziwne maile

Wtedy żona weszła na Naszą-klasę i zobaczyła fałszywy profil męża założony 6 czerwca. - 10 czerwca założyłam prawdziwe konto na nazwisko Andrzeja i wysłałam maila do Naszej-klasy z żądaniem usunięcia fałszywego - mówi. Domyślili się, kto jest autorem podróbki: - Nasz dawny znajomy, który wyjechał do Niemiec. Tylko on miał nasze zdjęcia z tamtej imprezy.
- Prawie codziennie pisałam do Naszej-klasy, żeby zablokowali tamten profil - opowiada pani Barbara. - Mieszkamy w niewielkim mieście, a wszyscy nasi znajomi dostawali obelgi.
4 lipca odezwali się zarządcy portalu. - Powiedzieli, że osobie podszywającej się pod męża dają dwa tygodnie na uwiarygodnienie się. No i tamten miał dodatkowy czas, żeby nam szkodzić - denerwuje się pani Barbara. Dopiero 18 lipca zarządca Naszej-klasy zablokował fałszywe konto.
Pan Andrzej domaga się w sądzie od Naszej-klasy 50 tys. zł i przeprosin na łamach lokalnego tygodnika i w portalu. - Największy żal mamy do portalu o to, że nie reagował na nasze prośby i monity przez półtora miesiąca - mówi pani Barbara.

wp.pl

GTW 
Administrator
Jozin

Wysłany: 2008-12-09, 09:22   

PISZCIE CO WAS SPOTKAŁO NA NK LUB SŁYSZELIŚCIE LUB WRZUCAJCIE ŚMIESZNE PROFILE

Maniek123

Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2008-12-09, 15:13   

Hehe.... takie dziecko mnie wyzywało :D umuwiłem się z nim na solo :D biliśmy się to puzniej jego matka przyszła z pretensjami do mnie czego jej syneczka zbiłem.... powiedziałem że mnie wyzywał a ona na to : To niemożliwe...

SYNRADKA 
JP

Wysłany: 2008-12-09, 22:24   

Maniek123 napisał/a:
Hehe.... takie dziecko mnie wyzywało :D umuwiłem się z nim na solo :D biliśmy się to puzniej jego matka przyszła z pretensjami do mnie czego jej syneczka zbiłem.... powiedziałem że mnie wyzywał a ona na to : To niemożliwe...

Widocznie sam jesteś gnojek skoro dzieciaka biłeś .. żenada typie pu pu pu !

GTW 
Administrator
Jozin

Wysłany: 2008-12-09, 22:26   

egzekli

kibic[U]

Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2008-12-13, 11:18   

http://nt.interia.pl/news...-klasie,1226799
Czego te dzieciaki nie wymyślą

Odpowiedz do tematu