Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Henryk Kamiński: „Rozglądam się jeszcze za 1-2 zawodnikami”

Autor: GTW dnia niedziela, 19 Luty 2012
Kategoria: sezon 2011/12, Sparingi, STAL, Transfery

Henryk Kamiński– Mimo porażki jestem zadowolony z tego sparingu – mówi Henryk Kamiński, trener poniatowian. – Zabrakło nam w nim Karola Struga, który dostał wolne oraz juniorów mających swój sparing. Po raz pierwszy zagrał za to Adam Mróz i widać, że będzie dla nas dużym wzmocnieniem, bo bardzo dobrze kierował defensywą. Ludzie z Alitu nas chwalili mówiąc, że to już nie ten zespół, z którym grali sparing pół roku temu. Sam zresztą widzę, że atmosfera jest coraz lepsza – dodaje.

Oprócz Mroza w Ożarowie dobrze spisał się też inny były gracz Wisły Puławy Sebastian Dziosa, który w ubiegłym tygodniu również dołączył oficjalnie do zespołu Stali. A być może to jeszcze nie koniec.

– Rozglądam się jeszcze za 1-2 zawodnikami. Nie wykluczam, że powrócę do opcji zaciągu puławskiego, czyli tych, którzy byli już u nas na początku. Na razie nie powiem kogo mam na myśli, bo muszę najpierw z nimi porozmawiać – stwierdza trener Kamiński. Mało realne staje się za to przyjście Jarosława Grajpera, który ma problemy z nogą. Na treningach w Poniatowej nie widać także Wojciecha Herdy, Igora Grzesiaka i Pawła Wieczorka.

 

Źródło: Dziennik Wschodni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (4 votes cast)
Henryk Kamiński: "Rozglądam się jeszcze za 1-2 zawodnikami", 9.0 out of 10 based on 4 ratings

Tagi: , , , , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS