Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

II Turniej kibiców Stali Poniatowa

Autor: GTW dnia środa, 4 Luty 2015
Kategoria: Kibice

Turniej kibiców w Poniatowej31 stycznia odbył się II Turniej kibiców Stali Poniatowa. W turnieju udział wzięło 11 drużyn w tym jedna drużyna z Wrocławia (7 osób) jedna z Lublina i drużyna z Kocka (10 osób z flagą), reszta drużyn była złożona ze Stalowców z Poniatowej i okolic. Od początku turnieju przez orlik przewinęło się ponad 100 osób, wywieszamy na płocie 2 nasze flagi.

Mimo opadów śniegu i dosyć niskiej temperatury na orliku panuje doskonała atmosfera, śpiewy, grill i oczywiście sportowa rywalizacja. Gramy w 3 grupach z każdej wychodzi po jednej drużynie do grupy finałowej.

Po całym turnieju i rozdaniu nagród odpalamy dosyć spora ilość pirotechniki i udajemy się wszyscy na balet do pobliskiego lokalu. III miejsce w turnieju zajęła drużyna LWH złożona z kibiców Stali Poniatowa, II miejsce drużyna KLN z Lublina a turniej zwyciężyli nasi przyjaciele ze Wschodniej za co serdecznie im gratulujemy 5! Warto podkreślić, że na turnieju obecna była delegacja kibiców z Rejowca Fabrycznego i Lublina.

Turniej kibiców w Poniatowej

Turniej kibiców w Poniatowej

Turniej kibiców w Poniatowej

Turniej kibiców w Poniatowej

Turniej kibiców w Poniatowej

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.9/10 (9 votes cast)
II Turniej kibiców Stali Poniatowa, 6.9 out of 10 based on 9 ratings

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS