Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Inauguracja III ligi – Stal jedzie do Białej

Autor: Forza Milan dnia czwartek, 12 Sierpień 2010
Kategoria: sezon 2010/11, STAL

Nadchodzący sezon będzie równie ważny, a nawet ważniejszy niż sezon miniony. No bo po co było tyle pisać i mówić o konieczności utrzymania się w lidze by sześćdziesiąte urodziny Klubu świętować na boiskach III ligi jeżeli teraz w roku urodzin możemy spaść. Piszę tak bo sytuacja w Klubie jak i w samej drużynie najlepsza nie jest. Narzekają piłkarze, nie ma większości pracowników, a kilku zawodników nie jest nawet zgłoszonych do rozgrywek.

W takich okolicznościach przyjdzie nam stawić się w Białej Podlaskiej na mecz z miejscowym Podlasiem. Podlasiem które wiosną było sprawcą największej klęski Stali w Poniatowej. Pamiętne 0:3 mówi wiele, a przecież Stal od tamtego dnia znacznie się osłabiła. Ale czy na pewno?

Ostatnie dwa zwycięstwa w meczach kontrolnych dają jakiś cień szansy ale nie tak dawno lubelskie gazety pisały, że na trzecioligowym froncie najciężej jest w Poniatowej…

Na szczęście, dla tych gorszych, wszystko zweryfikuje boisko. Bo gdyby punkty przydzielać za wartość drużyny na „papierze” poniatowskiej Stali będzie bardzo ciężko wywieść korzystny wynik z Białej Podlaskiej.

Podlasie Biała Podlaska – Stal Poniatowa

sobota, godz. 17:00

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS