Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Jerzy Dębicki będzie nowym prezesem Stali Poniatowa?

Autor: GTW dnia środa, 5 Styczeń 2011
Kategoria: sezon 2010/11, Zarząd

Jerzy DębickiW poniedziałek działacze Stali Poniatowa spotkali się na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym. Tym razem udało się wreszcie wybrać nowe władze. Do zarządu „żółto-niebieskich” weszli Jerzy Dębicki, Jan Sapała, Jan Zieliński i Andrzej Mazurek.
Wszystko wskazuje na to, że funkcję prezesa będzie pełnił Dębicki.

Najprawdopodobniej do zmiany nie dojdzie natomiast na ławce trenerskiej. Ostatnio z ubiegania się o posadę szkoleniowca Stali zrezygnował Damian Kwiecień. A to oznacza, że na placu boju pozostali już jedynie Henryk Kamiński i Tomasz Jasik.

Na 99 procent opiekunem ekipy z Poniatowej zostanie ten drugi. Nie dość, że to on w ostatnich kolejkach rundy jesiennej prowadził zespół, to ma jeszcze poparcie działaczy, którzy chcą postawić na młodość. Za Jasikiem opowiadają się również piłkarze.

Dobra wiadomość to również pozytywne zakończenie rozmów z władzami miasta na temat dotacji dla klubu. Na razie nieoficjalnie mówi się, że Stal może liczyć na 220 tysięcy złotych. Nowy zarząd postanowił szukać oszczędności, dlatego pojawił się pomysł rozwiązania drugiego zespołu. Szybko

jednak z niego zrezygnowano. W związku z tym z obniżkami poborów muszą liczyć się zawodnicy.
– Jakie mamy cele na najbliższą rundę? Chcemy przede wszystkim stawiać na naszych wychowanków i spokojnie ogrywać zespół, abyśmy mieli z niego pociechę w przyszłości.

Pomimo młodego składu nie chcemy odstawać poziomem od reszty stawki. Czy stać nas będzie na wygrywanie? Na pewno w każdym meczu będziemy walczyli na całego. Nie będzie też sytuacji, że po kilku miesiącach słabych wyników trener straci pracę. Chcemy, aby pracował z zespołem przynajmniej przez dwa sezony – przekonuje kierownik Stali Mirosław Samolej.

Źródło: Dziennik Wschodni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Jerzy Dębicki będzie nowym prezesem Stali Poniatowa?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Tagi: , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS