Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Klasa A: mecz „dwójek”

Autor: Nikodem Dyzma dnia czwartek, 12 Maj 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL II

W obecnym sezonie Stal II jest najdłużej grającym zespołem bez porażki. Po raz ostatni ekipa sterowana przez trenera Wojciecha Kamińskiego przegrała w siódmej kolejce spotkań. Dodać należy, że w ostatnich trzech spotkaniach poniatowskie rezerwy mierzyły się z samą czołówką i z dziewięciu możliwych punktów wywalczyły siedem.

W najbliższą sobotę żółto-niebiescy zmierzą się z inną drużyną rezerw występującą w tej klasie rozgrywkowej, a więc z Cisami Nałęczów. Obecnie Cisy II z ośmioma punktami na koncie zajmują dwunastą… ostatnią pozycję w tabeli.

Mimo zajmowanej pozycji Cisy nigdy nie były łatwym rywalem dla Stali. Wystarczy przypomnieć ostatni mecz z rundy jesiennej kiedy to pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze i do przerwy był wynik remisowy. Dopiero „opierdziel” w przerwie od trenera zmusił zawodników do większego wysiłku i ostatecznie Stal wygrała 1:5.

W ostatniej kolejce rezerwy Cisów… nie wyjechały na mecz do Gołębia z Hetmanem!? Nie wiemy co doprowadziło do takiej sytuacji ale jest to zachowanie które kategorycznie potępiamy. Miejmy nadzieję, że w najbliższą sobotę sytuacja taka nie powtórzy się i goście przyjadą do Poniatowej.

W innych ciekawych meczach spotkają się Orły Kazimierz Dolny z Hetmanem Gołąb oraz Wilki Wilków z Powiślakiem Końskowola.