Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Klasa A: Stal II na zakończenie z Żyrzyniakiem

Autor: Forza Milan dnia piątek, 17 Czerwiec 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL II

Żyrzyniak ŻyrzynŻyrzyniak Żyrzyn będzie ostatnim rywalem rezerw poniatowskiej Stali w bieżących rozgrywkach. Obie drużyny nie walczą już praktycznie o nic. W przypadku zwycięstwa Stali oraz korzystnych wyników w innych meczach drużyna trenowana przez Wojciecha Kamińskiego może wskoczyć jeszcze na najniższy stopień podium. Potrzebny jest jednak do tego remis Orłów Kazimierz z KS Górą Puławską, a także strata punktów przez Wilki w Nałęczowie.

Stal w tym sezonie dorobiła się trzydziestu ośmiu punktów, Żyrzyniak dwudziestu trzech. Stal trafia do bramki rywali pięćdziesiąt jeden razy tracąc w tym czasie trzydzieści osiem goli. Bilans zielono-czarnych z Żyrzyna wynosi 28 do 43.

Z powodu remontu boiska wszystkie swoje mecze nasz najbliższy rywal rozgrywa na obcych boiska. Tym razem spotkanie rozegrane zostanie na boisku w Górze Puławskiej gdzie Stal już raz zwyciężyła w tej rundzie. Po bramce Michała Jackowskiego w pokonanym polu żółto-niebiescy zostawili wówczas gospodarzy, a więc KSGP.

Jesienią w Poniatowej obie drużyny podzieliły się punktami. Po bardzo kontrowersyjnej sytuacji w której sędziowie uznali drugą bramkę Żyrzyniaka oraz dwóch trafieniach Łukasza Długosza dla Stali mecz zakończył się wynikiem dwa do dwóch.

Tak jak w ostatni weekend tak i teraz wszystkie spotkania ostatniej kolejki rozegrane zostaną o tej samej porze.

 

Żyrzyniak Żyrzyn – Stal II Poniatowa

niedziela, godz. 17:00

(w Górze Puławskiej)

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Klasa A: Stal II na zakończenie z Żyrzyniakiem, 8.2 out of 10 based on 5 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS