Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Kolejka XII: Po punkty do Boguchwały

Autor: Forza Milan dnia piątek, 15 Październik 2010
Kategoria: sezon 2010/11, STAL

Zakładowy Klub Sportowy Izolator BoguchwałaJedynie lider, Siarka Tarnobrzeg, ugrał na własnym boisku tyle punktów co nasz najbliższy rywal. Izolator Boguchwała, bo o tej drużynie mowa, zgromadziła tylko w meczach u siebie dwa razy więcej punktów niż Stal we wszystkich spotkaniach. A żeby tego było mało, ostatnia drużyna która wybrała się do Boguchwały wracała do domu cięższa o bagaż aż siedmiu goli.

Ale w meczach wyjazdowych Izolatorowi idzie już znacznie gorzej. Jedna wygrana oraz dwie porażki.

Teoria mówi, że zazwyczaj drużyna która rozgrywa spotkanie jako gospodarz gra ofensywnie. Ta sama drużyna w meczu wyjazdowym zagra bardziej defensywnie. Jeżeli tak jest w przypadku Izolatora to rozum mówi by przeciwko tej drużynie zagrać ofensywnie i pozbawić jej piłki.

To tylko teoria ale można zakładać, że Olender Sól przed dwoma tygodniami zagrała bardzo defensywnie przeciwko drużynie z Boguchwały w konsekwencji czego wywiozła wspomniane już siedem goli.

Tyle teorii. Teraz fakty.

Jedyna drużyna która wygrała w Boguchwale to puławska Wisła.

Co do samego Izolatora to obrońcy żółto-niebieskich powinni zwrócić baczną uwagę na Tomasza Płonkę (pięć bramek w obecnych rozgrywkach), który już nie raz strzelał nam gole oraz na najskuteczniejszego w tym sezonie w szeregach boguchwalam Michała Beresia (sześć trafień).

Izolator Boguchwała – Stal Poniatowa

sobota, godz. 14:00

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS