Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Kolejny mecz o wszystko. W drugiej kolejce zagramy z Unią Nowa Sarzyna

Autor: Forza Milan dnia czwartek, 24 Marzec 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL

Miejsko-Zakładowy Klub Sportowy Unia Nowa SarzynaUnia Nowa Sarzyna to jeden z niewielu (a konkretnie z dwóch) zespołów które udało nam się pokonać w bieżących rozgrywkach. Jesienią w meczu wyjazdowym lepsza okazała się Stal, a jedynego gola w meczu zdobył, leczący obecnie kontuzję, Karol Strug.

Na inaugurację rundy rewanżowej Unia pokonała na własnym terenie Chełmiankę w stosunku 2:0. Jak pamiętamy Stal niestety nie sprostała Podlasiu z Białej Podlaskiej.

Obecnie Unia Nowa Sarzyna plasuje się na 11 pozycji w tabeli mając bezpieczną siedmiopunktową przewagę nad strefą spadkową. Zaznaczyć jednak należy, że różnica jaka dzieli naszych najbliższych rywali od siódmego miejsca to tylko trzy „oczka”.

Zawodnikiem na którego szczególną uwagę muszą zwrócić defensorzy żółto-niebieskich jest Damian Juda, który już sześciokrotnie wpisywał się na listę strzelców w tym sezonie. Napastnik Unii zdobył także gola przed tygodniem.

Miejmy nadzieję, iż zawodnicy Stali spiszą się lepiej, a przede wszystkim zagrają skuteczniej jak w meczu przed tygodniem i pierwszy raz od września cieszyć się będziemy ze zwycięstwa.

 

Stal Poniatowa – Unia Nowa Sarzyna

niedziela, godz. 12:00

Zapraszamy.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.7/10 (3 votes cast)
Kolejny mecz o wszystko. W drugiej kolejce zagramy z Unią Nowa Sarzyna, 6.7 out of 10 based on 3 ratings

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS