Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Kolejny wychowanek zrezygnował

Autor: Nikodem Dyzma dnia niedziela, 8 Sierpień 2010
Kategoria: Artykuł, sezon 2010/11

Daniel PiłatDaniel Piłat jest kolejnym wychowankiem poniatowskiej Stali, który postanowił zrezygnować z trenowania w swoim macierzystym Klubie. Postawa taka to protest przeciwko sytuacji jaka panuje w Stali. Chodzi oczywiście o podejście władz klubu do zawodników wychowanych w Poniatowej.

Danielowi wmawiano, iż ma szansę zostać pierwszym bramkarzem w nadchodzącym sezonie lecz z powodu zadłużenia klubu nie ma co liczyć na stypendium. Tydzień później

na treningach pojawiło się dwóch nowych bramkarzy, którzy jak wiadomo za darmo w Poniatowej grać nie będą. A przypomnę o Naszych bramkarzach: Daniel Piłat, Patryk Zakrzewski, Kamil Królikowski czy Daniel Opoka. Mijają kolejne dni a do Poniatowej wracają „gwiazdy” poprzedniego sezonu…

Dlaczego są pieniądze na wysokie pensje dla piłkarzy, którzy nie pokazali nic… może po za tak upragnionym utrzymaniem, które jednak bardziej wynikało z bezsilności naszych rywali niż z naszej siły.

Dlaczego ponownie zatrudniamy piłkarzy, którzy po zakończeniu sezonu odwracają się od nas, szukają zatrudnienia gdzie indziej, a gdy nich ich nie chce dobrodusznie powracają do nas?

Dlaczego mamy pieniądze na to wszystko, a nie ma na skromne stypendium dla Daniela Piłata, który nie dostał nawet szansy pokazania się w sparingu. Przypomnę, iż jest On drugim bramkarzem, po Kamilu Królikowskim, którzy tego lata zrezygnowali z występów w swoim ukochanym Klubie. Tym samym zwiększając liczbę poniatowskiej młodzieży, która zamiast popołudnia spędzać na treningach potencjalnie zwiększać będzie obrót poniatowskich sklepów monopolowych. W poprzednim sezonie również z występów zrezygnowali m.in. Konrad Gołębiowski czy Mateusz Wojewódka.

Nie wspomnę już o drużynie rezerw która w 100% składa się z mieszkańców Poniatowej. Klub wyszedł z propozycją zakupu… używanych butów w sklepie z używaną odzieżą. Na co sami zawodnicy odpowiedzieli, że 15 zł na buty przeznaczą sami.

Oto sytuacja jaka obecnie panuje w Stali. Zabawię się teraz w jasnowidza… pierwszy mecz w Poniatowej – 250 widzów, drugi mecz w Poniatowej – 250 widzów, trzeci mecz w Poniatowej – 150 widzów, czwarty i każdy kolejny mecz w Poniatowej w nadchodzącym sezonie – < 100 widzów.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS