Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Końca wstydu nie widać. Porażka Stali na inaugurację

Autor: GTW dnia środa, 15 Sierpień 2012
Kategoria: sezon 2012/13, STAL

Huczwa TyszowceTo co w dniu dzisiejszym zaprezentowali na inaugurację sezonu 2012/13 piłkarze Stali, śmiało można nazwać przewodnikiem „jak grać nie wolno”. Poniatowska Stal uległa przed własną publicznością 1:0 tyszowskiej Huczwie. Huczne zapowiedzi prasowe o sile i gotowości do walki naszego zespołu, o coś więcej niżeli tylko utrzymanie na 4-ligowym froncie, można włożyć między bajki. O bezsilności Stali w dzisiejszym meczu niech świadczy fakt, że pierwszy strzał w światło bramki żółto-niebiescy oddali dopiero w 43 minucie po strzale Damiana Miazgi.

Prócz dobrej postawy Daniela Piłata, który nie był w stanie nic zrobić przy straconej bramce, o grze naszych zawodników nie można powiedzieć nic dobrego. W przeszłości zdarzało się, że nie mieliśmy dobrych napastników, mieliśmy natomiast słynącą na całą ligę mocną obronę – teraz nawet tego nie posiadamy. No chyba, że taki był cel – pokazać swoją nieudolność by potem zaskoczyć przeciwnika.

Być może prócz nas są jeszcze tacy, którzy zastanawiają się, widząc dzisiejsze spotkanie, czy jest jeszcze sens psuć sobie nerwy…

 

Zdjęcia z meczu pojawią się po opadnięciu emocji…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (20 votes cast)
Końca wstydu nie widać. Porażka Stali na inaugurację, 6.2 out of 10 based on 20 ratings

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS