Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Lepsza Unia wygrała

Autor: Forza Milan dnia niedziela, 10 Maj 2015
Kategoria: Sezon 2014/15, STAL

Unia WilkołazNiestety kolejnej wyjazdowej porażki doznali żółto-niebiescy. Tym razem ograli nas w Wilkołazie, a spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla miejscowej Unii.

Pierwsza bramka padła za sprawą Pawła Pikuły, który wykorzystał dobre podanie od Mateusza Siekierki i było 0:1. Niestety chwilę później goście mocno wbili piłkę w nasze pole karne, napastnik gospodarzy nie trafił w piłkę, a ta z kolei trafiła w Pawła Pikułę i tak w 15 minucie pomocnik Stali miał na koncie dwa trafienia… niestety jedno do własnej bramki.

Później mieliśmy jeszcze dwie okazje do zdobycia gola. Najlepszą zmarnował Jarek Wyroślak, a gdy na 2:1 ponownie strzelili piłkarze Unii było już tylko gorzej. Gol w drugiej połowie dobił żółt0-niebieskich i trzy „oczka” pozostały w Wilkołazie.

Unia Wilkołaz – Stal 3:1 (2:1)

Stal:

Szczepański – Wojnicko K., Jurak (67′ Czarnecki), Radziejewski, Frączek – Olchawski, Miazga, Pikuła, Siekierka (82′ Szuwalski)- Strug, Wyroślak

Bramki: Paweł Pikuła 15′ (samobójcza), Ściegienny 30′, Łysakowski 69′ – Paweł Pikuła 10′

.

W ostatnich chwilach meczu arbiter główny pokazał czerwoną kartkę Grzegorzowi Olchawskiemu. Tłumaczył, że nasz zawodnik kopnął stojącego obok rywala… (?!)