Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Mała burza i… żużel

Autor: Nikodem Dyzma dnia niedziela, 1 Sierpień 2010
Kategoria: Artykuł, sezon 2010/11

Jesteś na stronie Klubu który dba o swoich wychowanków… lecz robi to najniższym możliwym kosztem i najniższym nakładem wszystkiego. Stal Poniatowa, klub z Poniatowej, a wystarczy mieć w CV wpisane, że jest się urodzonym w Poniatowej i jest się wychowankiem Stali by stracić, lub lepiej nie zyskać, wszystkie przywileje. Odwrotnie sytuacja ma się z piłkarzami z zewnątrz. Nie jesteś z Poniatowej, a szukasz angażu w Klubie trzecioligowym? Nie ważne jakie masz umiejętności. W Stali na pewno znajdzie się dla Ciebie miejsce.

Mała burza jaka nawiedziła wczoraj Nasze miasto sprawiła, iż osoby decyzyjne nie pozwoliły dziś rezerwom rozegrać spotkania na płycie głównej boiska. Spotkanie odbyło się na boisku bocznym tzw. żużlu w skandalicznych warunkach co kilku piłkarzy Stali jak i gości z Chodla okupiło kontuzjami. Na znak protestu przeciwko takim decyzjom zdecydowaliśmy się nie oglądać spotkania dlatego też nie możemy napisać o nim nic po za wynikiem.. ale tego też nie będzie.

Zanim jednak udaliśmy się do domu, ja i kilku innych kibiców, postanowiliśmy sprawdzić stan murawy boiska głównego. Lekko zroszona trawa i generalnie stan idealny do rozegrania meczu. Jednak nienawiść lub jakieś inne czynniki którymi kierowali się ludzie odpowiedzialni za decyzję rozegrania meczu rezerw na boisku bocznym sprawiły, iż owa decyzja była taka a nie inna.

I tu rodzi się moje pytanie. Dlaczego swoje mecze w idealnych warunkach na świetnie przygotowanym boisku mogą rozgrywać piłkarze nie z Poniatowej? Dlaczego lepiej traktowani są ludzie z Łęcznej, Świdnika itd? Zwłaszcza, że jak już napisałem, stan boiska w żaden sposób nie skłaniał do rozgrywania meczu na boisku bocznym

Jak zwykle kończy się na WIELKICH obietnicach władz klubu oraz władz miasta o stwarzaniu lepszych warunków do trenowania dla dzieci i młodzieży, a to w jakich warunkach jestem co raz zmuszany do oglądania moich kolegów skłania mnie do stwierdzenia, iż to wszystko to jedno wielkie GIE!

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Mała burza i... żużel, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS