Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Memoriał Wielkich Czterech

Autor: GTW dnia piątek, 19 Lipiec 2013
Kategoria: Historia klubu, sezon 2013/14, STAL, Zarząd

Memoriał Wielkich Czterech20 lipca o godzinie 15 na stadionie przy ul. 11 Listopada w Poniatowej odbędzie się VI Memoriał Wielkich Czterech, czyli: Ryszarda Kuśnierza, Ryszarda Rybickiego, Grzegorza Bitkowskiego oraz Henryka Sochy.
Memoriał ten odbywa się ku pamięci sportowców, którzy poświęcili całe swoje życie piłce nożnej. Ryszard Kuśnierz i Ryszard Rybicki byli długoletnimi piłkarzami, a następnie trenerami w Sali Poniatowa. Grzegorz Bitkowski rozwinął swoją karierę piłkarską i odnosił największe sukcesy w latach 1973-1986 w Stali Poniatowa. Henryk Socha także zasłużył się w historii Stali Poniatowa – był długoletnim zawodnikiem tego klubu.
Ze względu na przyjaźń i pamięć, od sześciu lat koledzy spotykają się na sparingu piłkarskim i grają o puchar. W imprezie biorą udział drużyny z Poniatowej, Opola Lubelskiego i Wąwolnicy – są to rodzinne miejscowości skąd pochodzili zasłużeni sportowcy. Po meczach, odbywa się rodzinny piknik, gdzie zebrani wspominają swoich Wielkich Kolegów, którzy już odeszli.

Głównymi organizatorami są: Radosław Mroczkowski oraz Andrzej Mazurek przy współpracy Prezesa Stali Poniatowej.

Głównymi sponsorami memoriału są: Burmistrz Poniatowej, Grzegorz Wosik, Państwo
Słowikowie oraz Dyrektor MOSIRU w Poniatowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Memoriale !

 

AKTUALIZACJA [20.07.2013r.]

Poniżej znajdują się zdjęcia kadr Stali Poniatowa oraz Wawelu Wąwolnica a także zdjęcie grupowe a na nim od lewej: Opolanin Opole Lubelskie, Stal Poniatowa, Wawel Wąwolnica a także żony Wielkich Czterech, Burmistrz Poniatowej Lila Stefanek oraz prezes Stali Zbigniew Hemperek. Zdjęcia w oryginalnym rozmiarze dostępne są w siedzibie Stali bądź po napisaniu do nas na maila: admin@stalowcy.com

Stal Poniatowa

Stal Poniatowa

Wawel Wąwolnica

Wawel Wąwolnica

Zdjęcie grupowe

Zdjęcie grupowe

 

 

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (8 votes cast)
Memoriał Wielkich Czterech, 8.0 out of 10 based on 8 ratings

Tagi: , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS