Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Na reprezentacje bez karty ani rusz

Autor: Forza Milan dnia sobota, 28 Marzec 2015
Kategoria: Artykuł, Kibice, PZPN, Serwis Kibica

PZPNWielu kibiców, którym dane było oglądać na żywo w Warszawie m.in. historyczne zwycięstwo nad Niemcami miło wspomina nasze wyjazdy. Sama podróż, emocje związane z meczem oraz bezpośredni kontakt z kibicami innych krajów… Wielu chce więcej ale aby umożliwić samemu sobie taką podróż musimy zaakceptować warunki jakie stawie przed nami PZPN.

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem jest posiadanie nowej karty kibica reprezentacji Polski. Niestety nasze stare karty straciły ważność 31 stycznia 2015 roku. Jeżeli dobrze rozumiem zapisy na stronie laczynaspilka.pl, sama karta nie jest niezbędna do obecności na meczu ale posiadacz karty ma pierwszeństwo przy zakupie biletów, a wszyscy wiemy jak szybko rozchodzą się wejściówki na takich rywali jak wspomniani już Niemcy czy też Anglia, Hiszpania itd.

Dlatego też wszystkim kibicom, którzy nadal chcą kibicować reprezentacji przypominamy i podpowiadamy jak stać się właścicielem karty kibica.

Po pierwsze należy zarejestrować się na portalu: laczynaspilka.pl. W prawym górnym rogu klikamy ZAMÓW KARTĘ i dalej postępujemy punkt po punkcie wg wskazówek.

Do zamówienia karty niezbędnych jest kilka rzeczy:

– zdjęcie twarzy zapisane w pliku w formacie .jpg (max 200kb), które będzie służyło m.in. do weryfikacji kibiców na stadionie

– potrzebne będzie też konto w banku i kwota min. 25zł na tymże koncie. Kwota ta zostanie pobrana do opłaty za kartę. Jednak przy pierwszym zakupie biletu otrzymamy rabat 25zł na jego zakup – oznacza to, że 25zł zostanie pobrane z konta bankowego w celu potwierdzenia tożsamości

– dowód osobisty lub paszport

WAŻNE! Karta kibica nie zostanie wysłana do nas do domu lecz jej odbiór będzie możliwy tylko i wyłącznie w placówce Alior Banku – taką placówkę wybieramy podczas składania wniosku o wydanie karty.

Nie wiemy jaki jest czas oczekiwania na wydanie karty dlatego polecamy złożyć wniosek o jej wydanie jak najszybciej. Bilety na wrześniowy mecz we Frankfurcie nie długo wejdą do sprzedaży… 🙂

.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/10 (5 votes cast)
Na reprezentacje bez karty ani rusz, 3.0 out of 10 based on 5 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS