Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Niepewny los Siarki Tarnobrzeg. Stal Kraśnik z szansą na III ligę.

Autor: GTW dnia poniedziałek, 2 Sierpień 2010
Kategoria: Prasa, sezon 2010/11

Klub Sportowy Siarka TarnobrzegZłe wieści z Tarnobrzega ! Tamtejsza Siarka jest zagrożona wycofaniem się z rozgrywek. Powód – brak pieniędzy w klubowej kasie. W razie wycofania się Siarki na jej miejsce na III-ligowy front szansę powrotu dostałaby Stal Kraśnik. Poniżej przytaczamy dwa prasowe artykuły nt. złej sytuacji w tarnobrzeskim klubie.

Dramat piłkarzy Siarki Tarnobrzeg. Prezes rezygnuje. Drużyna ma być wycofana z rozgrywek trzeciej ligi!!!

Fatalne wieści napłynęły z KS Siarka Tarnobrzeg. Prezes Antoni Jakubowicz podtrzymał swą wcześniej złożoną rezygnację. Sytuacja finansowa klubu jest tragiczna, z piłkarzami nie podpisano kontraktów, chociaż miało to nastąpić w piątek.

Jest źle, nawet bardzo źle. Prezes Jakubowicz definitywnie podtrzymuje swoją decyzję o swej rezygnacji. Nie ma w klubie pieniędzy. Niestety, prawda jest także, że rozważamy nawet możliwość wycofania z rozgrywek trzeciej ligi piłkarzy naszego klubu – powiedział nam tuż po zakończeniu obrad zarządu klubu wiceprezes Siarki Marek Bukała.

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg dostali „wolną rękę” w szukaniu sobie nowych klubów! Drużyna ma być wycofana z rozgrywek. Nowe fakty!

Piłkarze Siarki zaczęli sobie szukać nowych klubów, dostali na to przyzwolenie władz klubu. Sytuacja wokół piłkarskiej drużyny Siarki Tarnobrzeg jest zła, wręcz dramatyczna, ale jeszcze nie beznadziejna. Na kolejnym posiedzeniu zarząd Siarki zbierze się w najbliższy wtorek. Wtedy mają zapaść ostateczne decyzje, mało jest jednak optymistycznych przesłanek mówiących o tym, że sprawa zakończy się pomyślenie. Po posiedzeniu zarządu klubu o sytuacji w zespole poinformowany został trener piłkarzy Siarki Adam Mażysz.

Jest tragicznie. Piłkarze mają sobie szukać nowych klubów, nie wiem, co w tej chwili powiedzieć. Spadło to na nas w najmniej oczekiwanej sytuacji. Nie wiem jak to wszystko się potoczy, liczę, że w Tarnobrzegu obudzą się niektórzy ludzie i jednak uratujemy tę drużynę – stwierdził wyraźnie podłamany szkoleniowiec.

Źródło: echodnia.eu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS