Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Pewni spadku gramy o honor. Na poczatek rezerwy Bogdanki

Autor: Forza Milan dnia czwartek, 19 Maj 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL

Górniczy Klub Sportowy Górnik ŁęcznaMimo, iż do końca rozgrywek pozostało jeszcze sześć kolejek i teoretycznie osiemnaście oczek do ugrania to poniatowska Stal z piętnastoma punktami na koncie ma już tylko matematyczne szanse na utrzymanie, czytaj nie ma wcale. Bowiem nawet zwycięstwa we wszystkich (!!) sześciu meczach i suma trzydziestu trzech punktów na koniec sezonu nie gwarantuje utrzymania.

Tak więc żółto-niebieskim nie pozostaje nic innego jak grać na luzie, bez zbędnego stresu i finezyjnymi zagraniami zabawiać poniatowską publikę. A tego w tym sezonie dużo nie było, nie było nawet mało bo nie było prawie wcale. Stal nadal ma tylko jedną wygraną odniesioną w Poniatowej.

Szansa na poprawienie tej statystyki nadarza się już w najbliższa sobotę. Na stadion przy ul. 11 listopada zjadą rezerwy Łęczyńskiej Bogdanki, niegdyś Górnik II Łęczna.

Bogdanka II wiosną na boisku wygrała tylko jeden mecz… przed tygodniem ograła u siebie Podlasie Biała Podlaska 1:0. Tydzień wcześniej „górnicy” z Łęcznej zainkasowali trzy punkty za mecz z Olender Sól.

Spotkanie z rezerwami Bogdanki mimo, iż w Poniatowej nietypowo rozegrane zostanie w sobotę.


Stal Poniatowa – Bogdanka II Łęczna

sobota, godz. 17:00

Zapraszamy!

 

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (4 votes cast)
Pewni spadku gramy o honor. Na poczatek rezerwy Bogdanki, 9.3 out of 10 based on 4 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS