Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Pierwsze transferowe przymiarki w poniatowskiej Stali

Autor: GTW dnia środa, 14 Grudzień 2011
Kategoria: sezon 2011/12, Transfery

Herb Stali PoniatowaPrzedostatnia w tabeli Stal wiosną ruszy do walki o utrzymanie. Trener Henryk Kamiński już szykuje się do transferowej ofensywy. Na liście życzeń są m.in. Daniel Piłat, Karol Strug, Jarosław Wyroślak i Sebastian Dziosa.
Wielkie zbrojenie w Poniatowej rozpocznie się oficjalnie w styczniu. Ale nowy szkoleniowiec, który ma za zadanie uporządkować sytuację w drużynie i uratować ją przed spadkiem do okręgówki, już teraz nie próżnuje. Choć rozmowy z zawodnikami, którzy mogą zasilić Stal prowadzone są na razie tylko telefonicznie, bo trener przebywa na leczeniu w sanatorium w Nałęczowie.
I tak, do Poniatowej niemal na pewno trafi pięciu graczy Vikinga Leśniczówka: Marcin i Cezary Radziejewscy, Tomasz Niezgoda, Piotr Ciesielski i Daniel Piłat. Czy w związku z przyjściem tego ostatniego klub pożegna się z Wojciechem Herdą?
– Na razie nic nie jest przesądzone. Muszę się przyjrzeć zawodnikom z Lublina podczas treningów i wtedy zobaczymy. Na pewno przydałoby się jednak żeby zostali, jeśli mamy walczyć o utrzymanie – mówi Henryk Kamiński.
Na celowniku szkoleniowca „Stalówki” znaleźli się też doświadczeni i ograni w IV lidze zawodnicy. To Karol Strug, Piotr Gałkowski i Rafał Piwowarski z Unii CKFiS Bełżyce. Ale to nie koniec. Największym hitem może być powrót Jarosława Wyroślaka z Chełmianki, z którym Kamiński także się kontaktował.
– Spoglądamy też w kierunku Puław. W kręgu moich zainteresowań są Jarosław Grykałowski i Sebastian Dziosa, którzy swego czasu grali w Wiśle w III lidze – zdradza trener Stali.
Część z tych zawodników zamelduje się w Poniatowej 9 stycznia, na pierwszym treningu. W tej chwili jedynym, o którym na sto procent wiadomo, że nie zagra wiosną w barwach Stali jest Paweł Klimkiewicz. Z resztą sprawa jest otwarta.

 

Źródło: Dziennik Wschodni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Pierwsze transferowe przymiarki w poniatowskiej Stali, 8.2 out of 10 based on 5 ratings

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS