Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Pierwszy sparing na plus

Autor: Nikodem Dyzma dnia sobota, 6 Sierpień 2011
Kategoria: sezon 2011/12, Sparingi, STAL II

W pierwszym meczu kontrolnym przed nowym sezonem 2011/2012 rezerwy poniatowskiej Stali pewnie ograły osłabioną brakiem kilku piłkarzy, Perłe Borzechów.

Spotkanie przez cały czas toczyło się jak na sparing przystało w spokojnej atmosferze. Perła, która przyjechała do Poniatowej w „11-stu” nie była w stanie przeciwstawić się Stali II wzmocnionej kilkoma zawodnikami z szerokiej kadry pierwszego zespołu panowała na boisku.

Wynik został ustalony niemal w całości przed przerwą. Po trzech trafieniach Tomka Jasika oraz po jednym Mateusza Wojewódki oraz Łukasza Zawadzkiego Stal prowadziła 5:1.

Druga połowa z racji bardzo wysokiej temperatury powietrza oraz prażącego słońca toczyła się w iście „ślimaczym” tempie. W tej części gry żadna z drużyn nie zyskała widocznej przewagi, a po golu Damiana Chruścińskiego na 6:1 sędzia, którym był trener Stali Wojciech Kamiński, zakończył spotkanie.