Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Podsumowanie sparingów Stali

Autor: GTW dnia poniedziałek, 14 Marzec 2011
Kategoria: sezon 2010/11, Sparingi, STAL, STAL II

Herb Stali Poniatowa4 wygrane, 2 remisy i 2 porażki, 15 zdobytych bramek i 10 straconych: to bilans rozegranych meczy kontrolnych Stali Poniatowa w przerwie zimowej. Wynik ten wbrew pozorom jest dobry i biorąc pod uwagę skład kadry na rundę wiosenną może napawać optymizmem, a przynajmniej nie sprawić, że już teraz nasz zespół z góry został skreślony z walki o ligowy byt.

Swoje zimowe sparingi poniatowscy zawodnicy rozpoczęli od wygranej z V-ligowym POM Piotrowice 2:0. Bramki dla Stali zdobyli Damian Farotimi oraz Krzysztof Kasperski. Więcej o spotkaniu Stali z POM’em.

W drugim spotkaniu, 4 lutego Stal pokonała V-ligowego Opolanina Opole Lubelskie 3:1. Bramki dla Stali zdobywali Krzysztof Kasperski, Damian Miazga oraz Paweł Klimkiewicz, który ostatecznie nie będzie reprezentował poniatowskiego klubu wiosną. Więcej o tym spotkaniu.

W trzecim sparingu tej zimy Stal uległa swojej imienniczce z Kraśnika 4:0. Była to jedyna, tak dotkliwa porażka w przerwie zimowej. Więcej o tym spotkaniu.

12 lutego Stal zanotowała pierwszy sparingowy remis 2:2 w meczu z bełżycką Unią. Bramki dla Stali zdobyli Michał Czarnecki oraz Grzegorz Olchawski. Więcej o tym spotkaniu.

W piątym sparingu, 19 lutego w Ożarowie Stal pokonała miejscowy Alit 2:0 a bramki dla żółto-niebieskich zdobywali, grający trener Tomasz Jasik oraz Damian Chrusciński. Więcej o tym spotkaniu.

Po tym spotkaniu Stalowcy spotkali się z rezerwami Górnika Łeczna remisując 1:1. Jedyną bramkę dla Stali zdobył Jarosław Wyroślak. Więcej o tym spotkaniu.

6 marca w na boisku w Łęcznej Stal zmierzyła się z Chełmianką Chełm, ulegając jej 2:1. Pięknym, technicznym strzałem popisał się Karol Czajka. Spotkanie stało na bardzo wyrównanym poziomie co było dobrą oznaką tego, że jeszcze nic straconego. Więcej o spotkaniu z Chełmianką.

W ostatnim meczu kontrolnym tej zimy Stal zmierzyła się w Dąbrowie Wronowskiej ze swoimi rezerwami pokonując je 5:1. Warty uwagi jest fakt, że zawodnicy Stali II równo stawiali czoła swoim kolegom, udowadniając, że i niektórym z nich należy się miejsce w pierwszej drużynie. Niestety nie udało nam się odnotować kto zdobywał bramki. Więcej o spotkaniu Stali ze Stalą II.

Strzelcy:

Krzysztof Kasperski: 2
Damian Farotimi: 1
Damian Miazga: 1
Jarosław Wyroślak: 1
Tomasz Jasik: 1
Grzegorz Olchawski: 1
Daniel Chruściński: 1
Paweł Klimkiewicz: 1
Karol Czajka: 1

Nie uwzględniliśmy sparingu ze Stalą II

Spotkania:

29 stycznia (sobota): STAL 2:0 POM Piotrowice
4 lutego (piątek): STAL 3:1 Opolanin Opole Lub
9 lutego (środa): Stal Kraśnik 4:0 STAL
12 lutego (sobota): STAL 2:2 Unia Bełżyce
19 lutego (sobota): Alit Ożarów 0:2 STAL
26 lutego (sobota): Górnik II Łęczna 1:1 STAL
6 marca (sobota): Chełmianka Chełm 2:1 STAL
13 marca (sobota): STAL 5:1 STAL II

 

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Podsumowanie sparingów Stali, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS