Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Podział punktów na inaugurację

Autor: Nikodem Dyzma dnia czwartek, 14 Sierpień 2014
Kategoria: Sezon 2014/15, Sparingi, STAL

KS DąbrowicaW pierwszym meczu nowego sezonu Stal zremisowała z KS Dąbrowica 2:2. W spotkaniu niemal od początku przeważali przyjezdni ale nie potrafili trafić do siatki, w 28 minucie przestrzelili nawet rzut karny. Sytuacja ta zemściła się 10 minut później. Najpierw faulowany na dwudziestym metrze przed bramką rywali był Karol Strug, a bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Damian Miazga.

Goście od razu rzucili się do ataków i już do końca pierwszej części gry piłka nie opuszczała przedpola bramki strzeżonej przez Daniela Piłata. Wynik jednak nie zmienił się.

Piłkarze Dąbrowicy wyrównali zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. W 60 minucie wyszli już na prowadzenie po wstrzeleniu piłki w pole karne, nikt nie przeciął jej lotu i po zaskoczeniu wszystkich ta wpadła do siatki.

Stalowcy nie poddali się jednak i mimo mądrze grających rywali zdołali doprowadzić do remisu. W 88 minucie wyprowadzili przemyślany atak pozycyjny. Po wymianie kilkunastu podań futbolówka wylądowała pod nogami Karola Struga, a ten strzałem z czuba z bardzo ostrego kąta doprowadził do wyrównania.

Stal Poniatowa – KS Dąbrowica 2:2 (1:0)