Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Pogoń Lwów potrzebuje pomocy !

Autor: GTW dnia czwartek, 31 Marzec 2011
Kategoria: Prasa, sezon 2010/11

Pogoń LwówSzanowni Państwo
Pogoń Lwów – najstarszy działający klub sportowy o polskim rodowodzie boryka się z problemami finansowymi. Ze współpracy z LKS Pogonią Lwów wycofał się jeden ze strategicznych sponsorów, przez co start zespołu w Wyższej Lidze Obwodowej (odpowiednik polskiej IV ligi) stoi pod znakiem zapytania. Klub „na wczoraj” potrzebuje 40 tys. zł.
Stowarzyszenie Sympatyków LKS „Pogoń” Lwów zwraca się do Państwa z prośbą o wsparcie medialne w poszukiwaniu wyjścia z trudnej sytuacji. Każdy tekst poświęcony kłopotom finansowym Pogoni przybliża nas do znalezienia nowego sponsora. Na zamieszczony na oficjalnej stronie klubu apel zareagowali jako pierwsi fani warszawskiej Legii. Dzięki Stowarzyszeniu Sympatyków Legii Warszawa do sprzedaży trafiły specjalne szaliki-cegiełki z których całkowity dochód przeznaczony jest na wsparcie Pogoni. Ku naszemu nieukrywanemu zaskoczeniu z pomocą zgłaszają się działacze klubów z niższych lig rozgrywkowych, chcący na terenie swojego województwa koordynować akcję zbierania datków (np. LKS Wielim Szczecinek, V liga). Do akcji ratowania Pogoni włączy się nasze Stowarzyszenie. Jeszcze w kwietniu na polskich stadionach mamy zamiar przeprowadzić akcję „Kolejka dla Pogoni”. Za pośrednictwem stowarzyszeń kibicowskich będziemy chcieli zebrać datki na rzecz Pogoni w trakcie wybranej kolejki ligowej. Akcja będzie obejmować kluby z Ekstraklasy i niższych szczebli rozgrywkowych.
Planowo Pogoń Lwów powinna rozpocząć rozgrywki 10 kwietnia meczem wyjazdowym z FSK „Jawor” Jaworów. Na obecną chwilę los Klubu jest w rękach garstki zapaleńców. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy do większego grona Rodaków dotrze informacja o sytuacji Pogoni Lwów.

Z kibicowskim pozdrowieniem
Szymon Kędroń
SSPL

 

Stowarzyszenie Sympatyków Pogoni Lwów w Krakowie

Pogoń Lwów

 

Apel Prezesa Pogoni Lwów [pdf]

Oferta Sponsorska Pogoni Lwów [pdf]

Oświadczenie Stowarzyszenie Sympatyków Pogoni Lwów [pdf]

 

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (4 votes cast)
Pogoń Lwów potrzebuje pomocy !, 7.0 out of 10 based on 4 ratings

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS