Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Pogrom w Kazimierzu Dolnym

Autor: GTW dnia niedziela, 4 Wrzesień 2011
Kategoria: sezon 2011/12, STAL II

0:9 to najwyższa porażka jaką Orły Kazimierz zanotowały w swojej historii… porażka o tyle mocniej bolesna bo odniesiona na własnym boisku. Trudno jednak upatrywać super meczu w wykonaniu Stali II bowiem Orły zagrały bardzo bardzo słabo. Piłkarze gospodarzy przez większą część meczu tylko statystowali i próbowali powstrzymywać o wiele szybszych i bardziej wybieganych podopiecznych trenera Kamińskiego. Tyle wystarczyło by na jakiś czas wybić football z głów „Orłów”.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Stali. Po dwóch trafieniach Łukasza Zawadzkiego w 6 i 9 minucie Stal prowadziła 0:2. To ustawiło mecz. Stal grała to co zawsze, a więc dużo wymienianych podań i pewna gra z tyłu. Gra piłką zmusiła gospodarzy do biegania, a w konsekwencji do szybkiej utraty sił. Orły w pierwszej połowie próbowały, głównie po stałych fragmentach gry, strzelić gola i dać sobie szanse na dobry wynik. Za każdym razem dobrze interweniował jednak Patryk Zakrzewski. Mimo, że Stal oddała wiele strzałów z bliższej i dalszej odległości to bramki nie padły i egzekucja została odłożona na drugą część gry.

Drugą połowę dobrze rozpoczęli miejscowi. I kiedy wydawało się, że będą dominować przez drugie 45 min… gola na 0:3 strzelił Mateusz Wojewódka i otworzył się worek z bramkami.

Stal przewyższała Orły głównie przygotowaniem kondycyjnym i „to” granie piłką sprawiało gospodarzom wiele problemów. Gdy po jednej stronie boiska było już tłoczno Stalowcy szybko przerzucali piłkę na drugą stronę.

Bramki strzelali Damian Złotnicki – dwie, Łukasz Zawadzki – trzecia, Piotrek Nowomiejski, Bartek Eciak oraz Rafał Wyroślak.

 

Orły Kazimierz – Stal II Poniatowa 0:9 (0:2)

Bramki:

Łukasz Zawadzki – trzy

Damian Złotnicki – dwie

Mateusz Wojewódka

Piotr Nowomiejski

Bartek Eciak

Rafał Wyroślak

Stal:

Zakrzewski – Frączek (c), Majchrowski, Jackowski, Kazanowski (55′ Nowomiejski) – Długosz, Wojewódka, Eciak, Złotnicki – Zawadzki, Górniak (46′ Wyroślak)

 

Za tydzień Stal II podejmować będzie na własnym boisku beniaminka z Puław, Puławiaka.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Pogrom w Kazimierzu Dolnym, 10.0 out of 10 based on 6 ratings

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS