Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Polonia Przemyśl pierwszym rywalem w Poniatowej

Autor: Forza Milan dnia piątek, 27 Sierpień 2010
Kategoria: sezon 2010/11

Miejski Klub Sportowy Polonia PrzemyślNiegdyś solidny trzecioligowiec, dziś beniaminek na tym szczeblu rozgrywek, Polonia Przemyśl będzie pierwszą drużyną która w tym sezonie zjedzie do Poniatowej by stawić czoła żółto-niebieskiej Stali.

Oba zespoły nieźle rozpoczęły bieżące rozgrywki. Stal wygrała jedno z dwóch spotkań wyjazdowych, a goście niedzielnego spotkania mają na koncie cztery oczka za remis z Olender Sól oraz za wygraną z Podlasiem Biała Podlaska.

Co ciekawe Polonia w pierwszych dwóch kolejkach zaaplikowała rywalom aż pięć goli i tylko lider z Tarnobrzega zdobył więcej bramek. Swoją drogą zastanawiam się ile kolejek minie nim pięć bramek strzelą Stalowcy?

Ale oprócz tego, że Polonia dużo strzela dużo też traci bo zarówno Olender jak i Podlasie po dwa razy kierowały piłkę do siatki strzeżonej przez bramkarza przemyskiej „11”.

Najskuteczniejszym zawodnikiem biało-czerwono-niebieskich jest dwudziestoletni Mateusz Wanat. Młody snajper Polonii najpierw dał remis w meczu z Olenderem zdobywając gola na 2:2 w dziewięćdziesiątej minucie spotkania by w drugiej kolejce dać swojej drużynie trzy „oczka” strzelając decydującą bramkę na 3:2 we wspomnianym meczu z Podlasiem.

Spotkanie inaugurujące sezon 2010/2011 w Poniatowej rozegrane zostanie w najbliższą niedziele o godz. 17:00. Cena biletu normalnego – 10 zł. Bilety ulgowe rozprowadzane będą w cenie 8 zł.

Stal Poniatowa – Polonia Przemyśl

niedziela, godz. 17:o0

ZAPRASZAMY!


stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS