Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Pomóżmy kibicom JAGI

Autor: GTW dnia środa, 11 Sierpień 2010
Kategoria: Kibice

Pomoc dla kibiców JagiZapewne każdy z was słyszał o greckich przygodach kibiców Jagiellonii. Niestety kilku z nich nie wróciło do domu a zostali zatrzymani w greckim areszcie. Co gorsze, jedna z tych osób, została skazana na dwa lata i pięć miesięcy więzienia. Czterech pozostałych otrzymało wyroki w zawieszeniu. Do ich uwolnienia potrzebna jest ogromna kwota, rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Są to polscy kibice i w momencie gdy polskie media robią to co zwykle, czyli nie bronią swoich rodaków a jeszcze mieszają ich z błotem, MY KIBOLE musimy zareagować. Nie tylko w postaci solidaryzowania się na internecie, ale głównie w kwestii finansowej.

Ponieważ nie możemy prowadzić zbiórek pieniędzy, wpłacać będziemy je na jedno konto ultrasowskie – MOTORU LUBLIN, do końca przyszłego tygodnia. Przy dokonaniu wpłaty koniecznie pamiętajcie o dopisku „JAGA”. Każda jedna złotówka będzie uwzględniana na forum Motoru dla uwiarygodnienia. Oprócz konta bankowego, pieniądze można przynosić do sklepiku klubowego przy Al. Zygmuntowskich.

Następnie po zakończeniu zbiórki, całość zostanie przekazana decyzyjnym kibicom Jagiellonii Białystok.

Pamiętajcie, że w takich chwilach nieważne, kto komu kibicuje, zjednoczmy się i pomóżmy chłopakom, którzy są w potrzebie.

Lista wpłat będzie aktualizowana na bieżąco i znajdziecie ją na forum Motoru.
77 1140 2004 0000 3502 4507 4373 (mBank)
Ultras Motor
Aleje Zygmuntowskie 5, Lublin
dopisek: JAGA

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Pomóżmy kibicom JAGI, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS