Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Porażka rezerw Stali z Powiślakiem

Autor: GTW dnia sobota, 9 Październik 2010
Kategoria: sezon 2010/11, STAL II

Po dobrym meczu, głównie ze strony Powiślaka, Stal II przegrała po raz kolejny na własnym boisku. Spotkanie przez prawie pełne 90 minut toczyło się pod dyktando przyjezdnych. I tylko szybko zdobyta bramka przez Stal mogła chwilowo zmienić postać rzeczy.

Jednak Powiślak do wyrównania doprowadził już po kolejnych 10 minutach gry.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

W drużynie Stali najbardziej widoczny był brak środkowego pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Damian Miazga oraz Adrian Kowalski sił próbują w III lidze, natomiast Mateusz Wojewódka „chwilowo” zakończył przygodę z piłką. I to właśnie środek pola zdominowali zawodnicy z Końskowoli.

W pierwszej połowie lekko defensywnie ustawieni gospodarze zmuszali lidera rozgrywek do grania długimi podaniami co nie przynosiło wymiernych korzyści.

Na drugą odsłonę gry Stal wyszła w swoim normalnym ustawieniu i w pewnych momentach dochodziła do sytuacji strzeleckich jednak piłka mija bramkę.

Znacznie więcej okazji mieli goście i dwie z nich wykorzystali na przestrzeni 3 minut.

Było to siódme zwycięstwo Powiślaka w siódmej rozegranej kolejce. Natomiast Stal II nie potrafiła wygrać trzeciego z rzędu meczu na własnym terenie.

Stal II – Powiślak Końskowola 1:3 (1:1)

Bramka dla Stali:

Mateusz Majchrowski – 7′

Bramki dla gości – 17′, 71′ 73′

Stal:

Królikowski – Frączek, Wojnicki, Jackowski, Węgorowski – Pietras, Chruściński, Zieliński, Długosz, Majchrowski – Czarnecki

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS