Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Porażka w sparingu z Avią Świdnik

Autor: FroGer dnia sobota, 2 Luty 2013
Kategoria: sezon 2012/13, Sparingi, STAL

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPARINGU
W dniu dzisiejszym Stal Poniatowa rozegrała swój pierwszy w tym sezonie sparing, który odbył się na sztucznej murawie boiska w Łęcznej. Rywalem była o klasę rozgrywkową wyżej notowana Avia Świdnik. Niestety podopieczni Tomasza Kamińskiego ulegli świdniczanom 6:1.  Honorowe trafienie dla poniatowian zdobył Konrad Gąsiorowski, który pięknym lobem pokonał bramkarza Avii. Stal zagrała bardzo młodym składem, większość drużyny stanowił zaciąg z drużyny juniorskiej. Pomimo tak wysokiej przegranej niektórzy młodzi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony i miejmy nadzieję że to będzie owocować już na wiosnę kiedy to Stal rozpocznie drugą rundę sezonu 2012/2013.

Dwóch na testach

W dzisiejszym sparingu w barwach Stali wystąpiło dwóch testowanych zawodników, w bramce Kacper Skrzypek (rocznik 94), który obronił rzut karny oraz pomocnik Szymon Psześniak (rocznik 90).

 Karol Czajka

 

Avia Świdnik 6:1 (5:0) Stal Poniatowa

bramki: 2x Jeleniewski, 2x Białek, Joć, Tarkowski – Gąsiorowski

Skład Stali:  Skrzypek (testowany) – Czajka, Węgorowski, Jezierski, Wojnicki Daniel, Kowalski, Psześniak (testowany), Pikuła, Wojnicki Krystian, Gąsiorowski, Wyroślak

Pozostali: Pyć, Jackowski, Witczak, Popiołek, Łyżwiński, Mróz, Siekierka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (7 votes cast)
Porażka w sparingu z Avią Świdnik , 9.4 out of 10 based on 7 ratings

Tagi: , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS