Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Poznaliśmy terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej na rundę wiosenną

Autor: GTW dnia piątek, 25 Luty 2011
Kategoria: LZPN / Podkarpacki ZPN, sezon 2010/11, STAL

Podkarpacki ZPNPodkarpacki Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rundy wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej. Zaczynamy 19 marca. Dobrą informacją dla kibiców jest fakt, że w rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej nie będzie grania w środy. Dni te zarezerwowano na ewentualne nadrabianie zaległości. Stal Poniatowa rozpocznie rundę wiosenną od dwóch spotkań przed własną publicznością natomiast sezon zakończy w Soli, jeśli Olender nie wycofa się w rozgrywek.

Dokładne godziny wszystkich spotkań zostaną ustalone na spotkaniu podkarpackiego ZPN z przedstawicielami klubów w dniu 3 marca.

Terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej (runda wiosenna 2010/2011):

Kolejka 16 – 19-20 marca
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna – Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Bogdanka II Łęczna
Partyzant Targowiska – Avia Świdnik
Stal Sanok – Izolator Boguchwała
Stal Mielec – Karpaty Krosno 20 marca, 14:00
Polonia Przemyśl – Olender Sól
Stal Poniatowa – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 17 – 26-27 marca
Stal Poniatowa – Unia Nowa Sarzyna
Podlasie Biała Podlaska – Polonia Przemyśl
Olender Sól – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy – Stal Mielec
Karpaty Krosno – Stal Sanok
Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska
Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Bogdanka II Łęczna – Chełmianka Chełm

Kolejka 18 – 2-3 kwietnia
Wisła Puławy – Stal Sanok
Unia Nowa Sarzyna – Bogdanka II Łęczna
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Izolator Boguchwała
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno
Stal Mielec – Olender Sól
Siarka Tarnobrzeg – Podlasie Biała Podlaska
Polonia Przemyśl – Stal Poniatowa

Kolejka 19 – 9-10 kwietnia
Polonia Przemyśl – Unia Nowa Sarzyna
Stal Poniatowa – Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska – Stal Mielec
Olender Sól – Stal Sanok
Wisła Puławy – Partyzant Targowiska
Karpaty Krosno – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała – Chełmianka Chełm
Avia Świdnik – Bogdanka II Łęczna

Kolejka 20 – 16-17 kwietnia
Wisła Puławy – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna – Avia Świdnik
Bogdanka II Łęczna – Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm – Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska – Olender Sól
Stal Sanok – Podlasie Biała Podlaska
Stal Mielec – Stal Poniatowa
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Przemyśl

Kolejka 21 – 23 kwietnia
Siarka Tarnobrzeg – Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl – Stal Mielec
Stal Poniatowa – Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska – Partyzant Targowiska
Olender Sól – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy – Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno – Bogdanka II Łęczna
Izolator Boguchwała – Avia Świdnik

Kolejka 22 – 30 kwietnia-1 maja
Wisła Puławy – Bogdanka II Łęczna
Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała
Avia Świdnik – Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm – Olender Sól
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Podlasie Biała Podlaska
Partyzant Targowiska – Stal Poniatowa
Stal Sanok – Polonia Przemyśl
Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 23 – 7-8 maja
Stal Mielec – Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg – Stal Sanok
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska
Stal Poniatowa – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Olender Sól – Bogdanka II Łęczna
Wisła Puławy – Avia Świdnik
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała

Kolejka 24 – 14-15 maja
Wisła Puławy – Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – Olender Sól
Bogdanka II Łęczna – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Stal Poniatowa
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska – Siarka Tarnobrzeg
Stal Sanok – Stal Mielec

Kolejka 25 – 21-22 maja
Stal Sanok – Unia Nowa Sarzyna
Stal Mielec – Partyzant Targowiska
Siarka Tarnobrzeg – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm
Stal Poniatowa – Bogdanka II Łęczna
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik
Olender Sól – Izolator Boguchwała
Wisła Puławy – Karpaty Krosno

Kolejka 26 – 28-29 maja
Wisła Puławy – Unia Nowa Sarzyna
Karpaty Krosno – Olender Sól
Izolator Boguchwała – Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik – Stal Poniatowa
Bogdanka II Łęczna – Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Mielec
Partyzant Targowiska – Stal Sanok

Kolejka 27 – 4-5 czerwca
Partyzant Targowiska – Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Mielec – Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg – Bogdanka II Łęczna
Polonia Przemyśl – Avia Świdnik
Stal Poniatowa – Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno
Olender Sól – Wisła Puławy

Kolejka 28 – 11-12 czerwca
Unia Nowa Sarzyna – Olender Sól
Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno – Stal Poniatowa
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
Avia Świdnik – Siarka Tarnobrzeg
Bogdanka II Łęczna – Stal Mielec
Chełmianka Chełm – Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Partyzant Targowiska

Kolejka 29 – 18-19 czerwca
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Unia Nowa Sarzyna
Partyzant Targowiska – Chełmianka Chełm
Stal Sanok – Bogdanka II Łęczna
Stal Mielec – Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg – Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno
Stal Poniatowa – Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska – Olender Sól

Kolejka 30 – 25-26 czerwca
Unia Nowa Sarzyna – Podlasie Biała Podlaska
Olender Sól – Stal Poniatowa
Wisła Puławy – Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno – Siarka Tarnobrzeg
Izolator Boguchwała – Stal Mielec
Avia Świdnik – Stal Sanok
Bogdanka II Łęczna – Partyzant Targowiska
Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski

Źródło: PodkarpacieLive.pl / Nowiny24

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (3 votes cast)
Poznaliśmy terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej na rundę wiosenną, 9.3 out of 10 based on 3 ratings

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS