Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Prasa o sobotniej wygranej Stali w Przemyślu

Autor: GTW dnia niedziela, 3 Kwiecień 2011
Kategoria: Prasa, sezon 2010/11, STAL

Miejski Klub Sportowy Polonia PrzemyślPrzed meczem wśród miejscowych było za dużo optymizmu i pewności. – Wygramy 3-0 – zapewniał prezes Polonii, Adam Lisowiec. Po końcowym gwizdku on i pozostali działacze rwali sobie włosy z głowy.
Przyjezdni mieli furę szczęścia, zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy Polonia zdecydowanie przeważała. Ale co z tego, skoro Arkadiusz Gosa, Mateusz Wanat i Waldemar Jaroch nie trafiali do bramki z kilku metrów, a w innych sytuacjach pewnie interweniował Karol Kurzępa.
Najbliższy szczęścia był Krzysztof Gawłowski, który w 33. minucie w pełnym biegu trafił piłką w spojenie słupka z poprzeczką. W 42. min. z prowadzenia, ale tylko przez kilka sekund, cieszyli się przyjezdni.
W zamieszaniu podbramkowym Karol Czajka wepchnął piłkę do siatki, lecz liniowy sędzia sygnalizował pozycję spaloną Michała Czarneckiego. Jednak tuż po przerwie radość Stali nie została już zmącona. Jarosław Wyroślak mocno uderzył w długi róg i broniący dotąd pewnie Rusłan Mazur był bez szans.
Ostatnie pół godziny zdecydowanie należało do Polonii. Jej gracze oddali kilkanaście strzałów z bliska i dalszej odległości, ale nic nie wpadło. Doświadczonemu Waldemarowi Jarochowi zapewne jeszcze długo będą śnić się sytuacje z 69. i 74. min, kiedy dosłownie z dwóch metrów trafił w… bramkarza.

POLONIA PRZEMYŚL – STAL PONIATOWA 0-1 (0-1)

0-1 Wyroślak (51, ostry strzał z ok. 16 metrów)
POLONIA: Mazur – Sywyj (68. Wasyliw), W. Jaroch, Załoga, Hrynyszyn – Gawłowski, Smaliuch, Riabyj, Gwóźdź – Wanat 4, Gosa 4.
STAL: Kurzępa – Krasnowski, Czajka, Farotimi, Frąc – Pietras (79. Chruściński), Boniaszczuk, Olchawski (72. Miazga), Walęciuk – Wyroślak (77. Zieliński), Czarnecki (89. Golofit).
SĘDZIOWALI Dawid Wierdak oraz Grzegorz Meier i Piotr Garbiński (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Czarnecki, Farotimi. WIDZÓW 250.

Źródło: Nowiny24.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (9 votes cast)
Prasa o sobotniej wygranej Stali w Przemyślu, 8.0 out of 10 based on 9 ratings

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS