Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Przypominamy: w środę „casting” na piłkarzy Stali

Autor: Nikodem Dyzma dnia wtorek, 28 Czerwiec 2011
Kategoria: Artykuł, sezon 2011/12, STAL

Herb Stali PoniatowaPrzypominamy, iż w dniu jutrzejszym tj. w środę 29 czerwca na stadionie poniatowskiej Stali odbędzie się test piłkarzy mających chęć i odwagę spróbowania swoich sił na czwartoligowym froncie. Zapraszamy wszystkich chętnych. IV liga to już nie złe miejsce do wypromowania siebie i swoich umiejętności. Każdego kto będzie prezentował odpowiedni poziom zaprosimy do reprezentowania żółto-niebieskich barw w przyszłym sezonie.

Zarówno w lidze IV lidze, „okręgówce” i w jeszcze niższych klasach rozgrywkowych są zawodnicy którzy regularnie strzelają po kilkanaście goli w sezonie lub swoją postawą stanowią o sile defensywnej swojego zespołu, a mają wyższe ambicje niż A klasa.

Jest jednak jeden warunek. Należy stawić się na stadionie przy ul. 11 listopada w Poniatowej i przekonać trenera Tomasza Jasika, że to akurat Ty możesz pomóc Stali.

By zachęcić niezdecydowanych dodamy, iż Paweł Pikuła jeszcze miesiąc temu reprezentował żółto-niebieskie barwy w drużynie juniorów. Dziś ma na koncie dwa bardzo dobre występy w III lidze czym z pewnością przekonał do siebie trenera pierwszego zespołu.

Wiek ani dotychczasowa kariera piłkarska jest bez znaczenia. Liczy się to co pokażesz w środę…

Start o godz. 16:00. Zapraszamy.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (7 votes cast)
Przypominamy: w środę "casting" na piłkarzy Stali, 8.9 out of 10 based on 7 ratings

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS