Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Redakcja stalowcy.COM

Witamy w najdłużej działającym serwisie Stali Poniatowa.

Obecnie nasz zespół tworzy cztery osoby o dziwacznych pseudonimach:

– GTW
Twórca, administrator, redaktor i fotograf w jednym,
E-mail: admin@stalowcy.com

– FroGer
Młodszy administrator i redaktor,
E-mail: froger144@wp.pl

– Forza Milan
Młodszy administrator i redaktor,
E-mail: stalponiatowa@wp.pl

– Nikodem Dyzma
Redaktor i felietonista.
E-mail: mówi, że zgubił…

Jesteśmy w sieci od 2005 roku – nie ma drugiego tak długo działającego serwisu Stali. W 2001 roku istniał serwis Stali jednakże po roku działalności upadł dlatego też można śmiało przyjąć, że jesteśmy obecnie najstarszym serwisem Stali w sieci.
Początkowo pisaliśmy o naszej Stali pod adresem stalponiatowa.cba.pl. W grudniu 2005 roku zaczęła się nowa historia dla kilku osób redagujących poprzedni Serwis Kibiców Stali, trwająca aż do dziś – tak powstał Oficjalny Serwis Kibiców Stali stalowcy.COM.

stalponiatowa.cba.pl

stalponiatowa.cba.pl

Po drodze, z Serwisu stalponiatowa.cba.pl do stalowcy.COM był również krótki epizod z Forum, spełniającym tymczasowo rolę strony Kibiców Stali. Forum to znajduje się pod adresem boys1951.mojeforum.net. Oficjalny Serwis Kibiców Stali stalowcy.COM początkowo, przez pierwszy rok funkcjonowania istniał pod adresem stalowcy.info. Po roku zdecydowaliśmy ostatecznie przejść na domenę stalowcy.COM.

boys1951.mojeforum.net

boys1951.mojeforum.net

Przez pierwsze trzy lata istnienia naszego Serwisu przez naszą redakcję „przewinęło” się kilka początkujących redaktorów. Jednym z „najwierniejszych” jest Żaba, który z krótkimi przerwami pisze dla Was od 2006 roku do chwili obecnej [stan na listopad 2008r.]. Od 2005 do 2008 roku pozostała tylko jedna osoba, która w dalszym ciągu poświęca swój czas aby promować poprzez nasz Serwis poniatowską Stal. Obecnie piszący pod pseudonimem GTW [stan na listopad 2008r.] jest właścicielem domeny, głównym administratorem oraz redaktorem Oficjalnego Serwisu Kibiców Stali.
Od dwóch lat skład redakcji stanowią trzy persony: GTW, FroGer oraz Forza Milan. W tym roku [2010] doszedł nam czwarty pisarz artysta Nikodem Dyzma.

stalowcy.COM

stalowcy.COM

Z upływem czasu szata graficzna Serwisu zmieniała się kilkakrotnie. Od początków do chwili obecnej cały czas szukamy jak najlepszych rozwiązań, dodając lub ujmując działy tematyczne, tak aby nasz Serwis był dla wszystkich użytkowników przyjazny.

stalowcy.COM ver 2.0

stalowcy.COM ver. 2.0

Wraz z rozpoczęciem sezonu 2010/2011 postanowiliśmy pożegnać się ze starą stroną, która była oparta o PHP-Fusion i przejść na WordPressa, który jest o niebo lepszy pod każdym względem. Mamy nadzieję, że i Wy tak stwierdzicie, korzystając z niej.

Serwis stalowcy.COM - WordPress ver. 1.0

Serwis stalowcy.COM – WordPress ver. 1.0

Obecnie kontynuujemy prowadzenie strony opartej na WordPressie. Niedawno strona doczekała się pierwszych poważniejszych zmian. Cały czas jest przygotowywana pod nadchodzącą 60 rocznicę powstania Stali. Dodaliśmy kilka ważnych funkcjonalności takich jak integracja z Facebookiem czy system oceniania informacji. Wersja 1.1 widoczna poniżej (stan z dnia 06.03.2011r.)

Serwis stalowcy.COM - WordPress ver. 1.1

Serwis stalowcy.COM – WordPress ver. 1.1

 

Działamy jako Oficjalny Serwis Kibiców Stali Poniatowa. Serwis nasz jest serwisem niezależnym. Nasza redakcja nie jest w żaden sposób powiązana z klubem i zarządem Stali, co w głównej mierze przyczynia się do tego, że od początków istnienia pozostajemy miarodajni, czasem piszący o „niewygodnych” problemach dla każdej ze stron, zarówno ze strony tych najważniejszych dla których prowadzimy Serwis czyli Kibiców jak i zawodników czy zarządu klubu.

Jeżeli uważasz, że możesz coś wnieść interesującego i jesteś chętny do pomocy przy rozbudowie Serwisu Kibiców Stali Poniatowa stalowcy.COM to zapraszamy do współpracy. Z otwartymi rękami przyjmiemy każdy rodzaj pomocy.

Wszelkich informacji uzyskasz pisząc na mejla:
GTW: admin@stalowcy.com

Jeśli podoba Ci się Serwis Kibiców www.stalowcy.com i chcesz pomóc go rozpropagować, to możesz umieścić nasz button na swojej stronie. (Prosimy o wcześniejszą informację na temat strony, na której zostanie umieszczony nasz button)

Banner Stali

Banner Stali

Banner Stali

ZASTRZEŻENIA I PRAWO AUTORSKIE:
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść jaką przekazują użytkownicy na Forum stalowcy.COM Redakcja stalowcy.COM zastrzega sobie ewentualne zmiany w postach użytkowników jeśli zawierają treści erotyczne, antyreligijne, godzące w innych użytkowników Forum bądź osoby spoza kręgu użytkowników oraz gdy są sprzeczne z regulaminem Forum stalowcy.COM

WSZELKIE KOPIOWANIE BEZ ZGODY REDAKCJI stalowcy.COM ZABRONIONE !!!

Art. 115. 1.
Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie od 50 zł do 5 tys. zł, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności
do lat 3.

Serwis stalowcy.COM nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin witryny, zgłoś Administracji.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (13 votes cast)
Redakcja stalowcy.COM, 7.4 out of 10 based on 13 ratings
Subskrybcja RSS