Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Rezerwy zaczynają od Pucharu

Autor: Nikodem Dyzma dnia piątek, 13 Sierpień 2010
Kategoria: sezon 2010/11, STAL II

KS Góra PuławskaW 24 godziny po starcie III ligi swój sezon rozpoczną również rezerwy poniatowskiej Stali. Pierwszy oficjalny mecz nowego sezonu Stal II rozegra w ramach rozgrywek o Puchar Polski, a rywalem będzie spadkowicz z „okręgówki” KS Góra Puławska. Rywal znany bo jeszcze rok temu, w sezonie 2008/09 KS Góra występowała na boiskach A klasy tocząc boje z żółto-niebieskimi. Teraz po roku spędzonym w wyższej klasie rozgrywkowej najbliższy rywal wraca do klasy A.

Zwycięska drużyna w przyszły weekend zagra następny mecz w II rundzie, a rywalem będzie lepszy zespół z pary Bobry Karczmiska – Dywany Łuszczów.

Pucharowe spotkanie z Górą jak również, przy ewentualnej wygranej w tym meczu, za tydzień w kolejnej rundzie PP będzie ostatecznym sprawdzianem przed zbliżającymi rozgrywkami. Z walki o wygranie ligi odpadł Amator Rososz-Leopoldów, który ostatecznie utrzymał się w okręgówce. W drużynie rezerw przygotowania do sezonu idą pełną parą. Nie brakuje oczywiście problemów, nieco bardziej przyziemnych niż te w pierwszej drużynie, jak chociażby wieczny brak butów piłkarskich ale humory dopisują a o formie podopiecznych trenera Wojciecha Kamińskiego będziemy mogli przekonać się już w najbliższą niedzielę.


Puchar Polski

Stal II Poniatowa – KS Góra Puławska

niedziela, godz. 17:00

WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS