Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Sparingowa porażka z kraśnicką Stalą. Nowi zawodnicy na testach. Fotorelacja.

Autor: GTW dnia niedziela, 24 Lipiec 2011
Kategoria: sezon 2011/12, Sparingi, STAL, Transfery

Fabryczny Klub Sportowy Stal KraśnikZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPARINGU
W minioną sobotę poniatowska Stal uległa na własnym obiekcie w sparingowej potyczce ze Stalą Kraśnik 3:4. Bramki dla Stali zdobywali testowani zawodnicy Stalęga i Bicki a także wychowanek Karol Czajka. Trudno jest określić czy to poniatowscy zawodnicy grali w miarę dobrą piłkę czy to kraśnicki zespół nie jest jeszcze w pełni zgrany. W niektórych momentach gra poniatowskiego zespołu mogła się podobać, jednak przez większość spotkania wyglądało to dość chaotycznie. Pewne jest to, że na głowie trenera Jasika będzie jak najszybsze skompletowanie i przygotowanie zespołu do występów na IV-ligowym froncie. Kibice w Poniatowej jak mało którzy głodni są pierwszych poważnych sukcesów swojego zespołu.

W Poniatowej na testach przebywa kilku zawodników. Niestety na ta chwilę większości z nich nie znamy z nazwisk oraz przynależności do poprzednich klubów. Wiemy tylko, że na testach przebywa „młody bramkarz z Sygnału Chodel” oraz wychowanek Lublinianki Wojciech Herda.

Dostępna jest już krótka fotorelacja z tego meczu kontrolnego. Niestety tradycyjnie mogą występować chwilowe problemy z jej wyświetlaniem. Gdy ukaże się Wam biała strona z informacją o błędzie połączenia z bazą danych należy odświeżać stronę (F5 lub „Ctrl + F5”) „do skutku”, aż znowu ukaże się galeria zdjęć. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (7 votes cast)
Sparingowa porażka z kraśnicką Stalą. Nowi zawodnicy na testach. Fotorelacja., 7.3 out of 10 based on 7 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS